Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres kaki probléma?

Tápszeres kaki probléma?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hetes. Két hetes kora óta csak tápszert kap. Az elmúlt néhány napban, naponta 1x van széklete, az is sűrű, sötét zöld, és nagyon büdi. Normális ez?

Köszi ha tudtok segíteni!


2010. dec. 28. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
túleszi magát. Mennyi tápszert eszik és milyen időközönként? (Nekem is 5 hetes a kisfiam:) nov. 18án született.)
2010. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Kislányom nov. 19-én született:)

750-850g között eszik naponta kb. 3 óránként. Én boldog voltam ettől a mennyiségtől, mert 3 hetet kórházban töltöttünk és akkor bizony volt olyan, hogy mindössze 250-eket evett. Tényleg túl enné magát? Hogy adjak neki kevesebbet? Akkor is sír, ha csak rövid időre, büfiztetés miatt veszem el tőle a cumisüveget. Ha van ötlet, köszi!

2010. dec. 28. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ettől a mennyiségtől nem mondanám, hogy túleszi magát... lehet a tápszertől is.
2010. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond. Itt olvashatsz róla.


[link]

2011. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!