Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdjük a hozzátáplálást...

Ha elkezdjük a hozzátáplálást meg fog oldodni a kaki probléma?

Figyelt kérdés
Tápszeres és elég nehezen megy..
2010. febr. 10. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a hozzátáplálás általában székrekedést okoz, legalábbis az elején. De lehet nálatok a barack , szilva segíteni fog.
2010. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaaajjjj neeee:(:( Ez az utolsó reményem
2010. febr. 10. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a pici, de mi hónapok óta használjuk a Laelovac szirupot, és tökéletes a széklete. Mi is a táp miatt lettünk székrekedéses és a rostos és egyéb szilárd nem jött be.

Ez babáknak való - hashajtónak van írva, de kíméletes.

Mi naponta 3x öntünk a táphoz egy kiskanálnyit (nem úgy ahogyan a használati útmutatóban van) és használ.

www.pirulapatika.hu ott utánna tudsz nézni.

Én ezt ajánlom.

2010. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A másodiktól kérdezném, hogy mennyi ideje adod a babádnak folyamatosan?És mennyi idős a picikéd? nekünk is van itthon szirup, de nem tudom meddig adhatom folyamatosan, meg nem tudom félek nehogy hozzászokjon:)

de tényleg érdekelne a véleményed:)

2010. febr. 10. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Kb. 4 hónapja használjuk a szirupot.

A babám 13hónapos.

Ha egy nap 2x elfelejtek a tápjába tenni a szirupból, sokkal, de sokkal keményebb lesz a széklete.

Mi nagyon sokat szenvedtünk. Lázmérővel segítettük, hogy valami kijöjjön. Egészen kemény volt a széklete, mint a kecske- vagy a nyúlbogyó . A könnye csorgott szegénykémnek amikor erölködött, a feje szinte szétpattant olyan vörös volt.

Nem hiszem, hogy hozzászokna.

Az előfordult vele, hogy paradicsomot evett délelőtt, délután tápot ivott és utánna szó szerint fosott. De kérdem én, mikor tudhatjuk mire reagál a szervezete?

Amíg nem szedte a szirupot, a pradicsom és egyéb székletjavító gyümölcs egyáltalán nem használt. Azt is mondták nekem, hogy több folyadékot adjak, mert az is segít. Mondjuk az ivással sose volt problémánk.

Privát e-mail váltás után a továbbiakban is adhatok tanácsot, ha gondolod. Gabriella :))

2010. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!