Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzés figyelőt ajánlan...

Milyen légzés figyelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Angel Care 300-401 vagy esetleg baby controll? Vagy valaki hallott vagy használt valamilyen másikat ami jól bevált?
2011. nov. 2. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
a lányom korababa lett. egy évesig a Baby controll-t használtuk. sosem riasztott be feleslegesen, de tény hogy a kókuszmatracon nem tudtuk használni. lánykám annyira csepp volt hogy azon keresztül nem érzékelte. akkor vettünk sima matracot, azzal már jó volt. egy évestől az Angel Care-r használtuk a két laposat, az is remek. most 15 hónapos. én mindkettőt tudom ajánlani. szerettem a baby controllt, viszont ami rögeszmévé vált nála hogy mindig lestem hanyas számot ír ki.az A C-nél ugye csak fényjelzés van!
2011. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az Angel care a legjobb, mi olyat használunk, teljesen megbízható volt, nagyon szerettem!
2011. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Álomvirág a legjobb!
2011. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kora kisfiúnknál a Baby Controllt használjuk már 7 hónapja, és én imádom, nagyon megbízható.
2011. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi Angel Care 1100-ast hasznlatunk es nagyon jo volt. Az hasonlo mint a 401-es csak a szuloi egysegen a babat is latod a kijelzon.
2011. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Álomvirágot használtunk mi is, mert a koraszülött osztályon voltunk és ott is azt használták. Nekünk bevált.
2011. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a Baby Controll-t használjuk a 3laposat. Sosem volt téves riasztása,én nagyon elégedett vagyok vele.
2011. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 cm-es kókuszmatracunk van,ahhoz is jó mind?
2011. nov. 2. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. én írtam hogy nekünk a kókuszmatraccal nem volt jó. de a mi lányunk ugye koraszülött volt, 2300g-al hoztuk őt haza. két napig a baby contoroll számlálója mindig lefelé ment 3-4-es szintre. akkor vettünk sima matracot és egyből megoldódott a gond.remélhetőleg a te babád nem lesz ilyen kis súlyú. :/
2011. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az Én babám 4240-el született, most 1 hónapos, és 4,97 kiló! :)
2011. nov. 4. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!