Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet elmenni egy 9-10hon...

Hogy lehet elmenni egy 9-10honapos babával esküvöre kb.70km-távlságba lessz és utánna a vacsorára is hivatalosak vagyunk? Az etetést hogy lehet igy megoldani mert már 1körül lekell indulnunk és 8-körül gondoltam hogy hazajövünk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szeretnél adni? Én babám tápszeres, és eszik már bébiételt is. Ha utazunk (elég gyakran) a tápszert adagolóba rakom, és viszek hozzá forralt forró vizet termoszban, a hideg vizet pedig már a cumisüvegbe készítem. A bébiételhez meg van egy autós-szivargyújtós melegítőnk, nagyon bevált. Ha nincs máshol hely akkor az autóban meg tudod etetni. Induljatok bátran, nem lesz semmi gond, jó utat!!
2009. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdezd meg a leendő pártól, hogy van-e lehetőség a gyereknek a kajáját megmelegíteni. Ha nincs (amit eléggé kétlek), akkor még mindig gondolkodhatsz szivargyújtós melegítőről. Kérdezzenek rá, hogy van-e etetőszék (abban azért csak könnyebb etetni), illetve ha szopik, akkor valahova el tudtok-e vonulni.

Nem tudom, hogy maga a szertartás, lagzi mikor kezdődik, de szerintem nagyon feszített lesz a tempó, ha 8 körül haza akartok jönni... Az elmúlt 2-3 évben rengeteg esküvőn voltunk, volt ahol még 9-10kor is tartott a vacsora. Kérdezz rá, hogy mi lesz a lagzi menete.

Amikor az én kislányom volt két hónapos, mi úgy voltunk lagzin, hogy elvittük magunkkal a nagyszülőket, amíg mi ettünk, jól éreztük magunkat, addig volt valaki a kicsivel, kaptunk egy külön szobát. Amikor meg kellettem etetni, akkor megkerestek, felmentem, megetettem és mentem vissza.

Lehet, hogy érdemes nektek is hasonló megoldáson gondolkozni, akkor nem kell majd állandóan az órát nézni.

2009. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nagyszülök meg vannak hivva az esküvöre mert a férjem keresztapjának a fiának lessz az esküvöje,nem tudom hogy a nagyszülök elvonulnának-e a babával hogy mi jol érezzük magunkat mert akkor ök nem tudnakk enni és beszélgetni nemtul jo a viszonyom velük(párom szülei) és gondolom ez lenne a válasz.Tápszert és bébikaját is eszik már tehát melegiteni kéne de gondolom azt a konyhán meg lehet oldano az etetöszék jo őtlet csak nem tudom hány baba és hány etetöszék van nem biztos hogy jut mindenkinek,de mondjuk a sajátunkat elvihetjük és akkor nincs rá gond.Azért akarok hamar hazajönni mert mire hazaérünk fürdünk a kishercegem már nagyon nyügös szokott lenni ste,van amikor semmi sem jo.
2009. jan. 26. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi pont aznap megyünk esküvőbe (pár hét múlva), amikor 10 hónapos lesz. Én arra gondoltam, hogy:

1. Főzök neki itthon délben egy nagy adag főzeléket, és meg is etetem (ebéd "kilőve")

2. Délutánra jó a főzelék többi, megmaradt része, csak arra kell vigyázni, hogy szobahőmérsékletűnél hidegebbre ne hűljön le. Ezért én nem rakom hűtőbe. Szobahőmérsékletűen még megeszi. (uzsonna "kilőve")

3. Este szopik + tápot kap. A szoptatást elintézem a kocsiban, a táphoz kérek a pincérektől egy kis forralt vizet, vagy a saját forralt vizünket megmelegíttetem.


Remélem fog működni, és azt is, hogy tudtam valami ötletet adni. Jó szórakozást az esküvőn! :-)

2009. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!