Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos, anyatejes babával,...

6hónapos, anyatejes babával, hogyan oldanátok meg egy fontos esküvőt, lagzit? Szeretném ha ő is ott lenne! Úgy gondoltam, hogy vacsi után hazajövünk, de az esküvőn mit csináljak, ha alszik, vagy épp fent van? Ő még 2evés között alszik mindig!

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Csecsemőnek nincs helye se esküvőn, se lagziban. Nem kellene elrontani a pár nagy napját egy síró kisbabával...
2011. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Örülj neki, ha alszik és hagyd a babakocsiban. Ha éber, sétálgass vele büszkén. Vacsi után hazamentek és minden visszatér a kerékvágásba.

De ha akartok maradhattok is, egy álmos baba a lagziban is jót alszik a babakocsiban. Ha meg nem, akkor Veletek alszik jót másnap.

Nem kell ettől a helyzettől félni.

2011. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


6 hónapossal talán a legkönnyebb. Meg kell beszélni a házigazdákkal, hogy biztosítsanak nektek egy különeső részt (szoba), ahol nyugodtan tud aludni a baba és meg is tudod szopiztatni. És akkor vagy a pároddal felváltva felügyelitek, vagy viszitek egyik-másik nagymamát.

2011. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
A csecsemőnek az anyja mellett a helye. Az anyának meg néha lagzin, temetésen, fodrásznál, utazáson... Még mindig az anyja mellett legyen inkább a lagziban, mint otthon valaki mással, aki ugye nem tud neki vigaszt adni,megszoptatni.
2011. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

Az én esküvőmön volt pici baba,nyugodtan tűrte a szertartást,a vacsit,de a lagziban a szülők nem tudták magukat jól érezni,mert a kicsinek hangos volt a zene,és kint tologatták,míg meg nem unták,és hazamentek.

Én a helyedben rábíznám valakire,fejnék le elég tejcsit,és elmennék nélküle.Így kikapcsolódni is tudnál.

2011. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
én 3 hós fiammal voltam anno... igaz velem jött anyum és míg a szertartás volt a kocsiban aludt végig :) aztán meg bnőm (menyasszony) lakásán voltak elszállásolva, émi meg "buliztunk". bár én 2 óránként mentem szoptatni...
2011. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Fontos esküvő,szerintem egy fél éves gyerek már nem annyira csecsemő!
2011. júl. 11. 16:07
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,az előbb az elsőre válaszoltam!
2011. júl. 11. 16:08
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
Bízd rá valakire. Mit csinálsz, ha pont rossz napja lesz és elkezd sírni a szertartás közeben? A menyasszony biztos kiborulna -JOGGAL!- hogy tönkretette az ő napját.
2011. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

Megoldható, hogy veletek legyen, viszitek a babakocsit, abban elüldögélhet, vagy épp alhat simán.

De azért gondold végig, mert ha viszitek, akkor az Nektek nem lesz kikapcsolódás, sem mulatás. Én a helyedben inkább otthon hagynám, ha van kire, pl. nagyszülők, anyatejet lefejed, és megkapja cumisüvegből, vagy pohárból. Annyira már nem picike, hogy ne bírna ki egy fél napot nélküled, és biztos nektek is jól esne már egy felhőtlen kikapcsolódós este.


(Mi egyébként 2 hetes babával mentünk vidékre esküvőre, minden gond nélkül, de utána a következő lagziba nem vittük, akkor volt 7 hónapos. Pont ez a legnehezebb kor, amikor már szórakoztatni kell, ha ébren van, nincs el magában a babakocsiban, de az meg, hogy non stop órákon át kézben legyen, baromi fárasztó. Szóval jól gondold át)

2011. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!