Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós babám kb 3 hónapja...

7hós babám kb 3 hónapja éjszaka 1,5 óránként nyöszörög és csak az a jó ha felveszem picit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alszik este 22:00-reggel 8:00-ig,csak kb 1,5 óránként nyöszörög és már úgy nézek ki mint egy hulla,kb 2 hónapja aludtam egyben 3 órát.Segítségem nincs,fáradt vagyok!

Igazából azt sem tudom hogy fogzás, vagy fejlődési ugrás!

Nem hatottak : Panadol, Nurofen, Benuron, Viburcol kúp, Sedatif Pc, Gripe Water, Chamomilla ch 15, ch 30 :-(((((((((


2010. dec. 29. 08:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Valahol azt olvastam hogy jó még a Belladonna! De melyik és hogyan kell alkalmazni?

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ELŐRE IS MINDENKINEK!!!!!!!!!

2010. dec. 29. 08:46
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha megsimogatod az nem eleg neki?

Tudom nem vigasztal de en 1eve nem alszom ejszaka es meg elek.

2010. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem! :-(

Igen, de nem csak magam miatt, őt is már annyira sajnálom, szegénykém olyan keservesen nyöszörög, nem tudom mivel segíthetnék rajta! :-(

2010. dec. 29. 09:02
 4/15 anonim ***** válasza:

És mi van, ha nem veszed fel? Az, hogy nyöszörög, még nem a világ. Vagy ha nem veszed fel, akkor ordítás lesz? Én csak simogattam a hátát, meg adogattam neki vissza a cumit. Eleinte ez éjjelente jó fél óra simogatást jelentett, később átaludta az éjszakát. Aztán utána megint nem aludt, de akkor már ordított is :D Lesz még rosszabb is :D

A fiam leszokott a cumiról is pár hónaposan, a kiságyat örökké gyűlölte, ha észreveszi, hogy benn van, már ordít is. Most lassan 15 hónapos, sima heverőn alszik, és ha felébred (van, hogy éjjel kettőkor, van, hogy 6kor), jön át közénk. Bebújik és alszunk tovább. És marhára nem érdekel, hogy nem szabad beengedni a szülői ágyba. Nem zavar senkit, nyugi van reggelig :D

2010. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még valami: egy szobában alszatok? Ha nem, vidd át külön szobába!
2010. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ha nem veszem fel eszement ordítás a vége.

Tettem már külön szobába, magam mellé az ágyba, most a saját ágyában alszik ami ott van az enyém mellett, de mindenhogy ugyanaz a helyzet! :-(((

2010. dec. 29. 09:15
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát lehet hogy nem hangzik majd jól a válaszom, de nálunk is ez volt.Csak valamivel jobb volt a helyzet, csak 2-3 óránként kelt, és nyöszörgött,ha nem vettem fel, ordított torka szakadtából.Minden tényezőt kizártunk, fogzás, hasfájás, éhség....mert nappal, nagyon szépen aludt a mi kisfiunk.Rájöttünk, hogy minket akar bolonddá tenni.Na most nem szó szerint, de jobb neki ha ringatom, dúdolgatok...stb.Megbeszéltük a férjemmel, hogy most, hogy így az ünnepekben itthon van, ő is jobban ki tudja pihenni magát, énrám sem nehezedik annyi dolog, én is tudok pihenni, ha úgy van, megpróbáljuk hagyni sírni, ha nem alszunk két-három éjjel akkor nem alszunk, de nem szabad megengedni, hogy a fejünkre nőjön, mert ez csak rosszabb lesz.Első éjszaka, 35 percen keresztül sírt, először, brutális, és kegyetlen volt hallgatni, énnekem az ágyban folytak a könnyeim, de tudtam, hogy ha felveszem, ugyanott fogunk tartani.Utána abbahagyta, és elaludt.Megint felkelt kb.:2 óra múlva, akkor már "csak" 15 percet sírt, és egyszer hajnalban, akkor kb 5-öt.Másnap, először olyan 15 percet, és utána kétszer felkelt még, de akkor már csak egy nyösszenés volt, és ennyi.Harmadik nap, ami pont dec.24.-e volt, /ez lett a mi karácsonyi ajándékunk/végigaludta az éjszakát, este fél nyolctól, reggel fél hétig, és egy hangja sem volt.Azóta eltelt még3-4 nap, és úgy alszik mint a bunda.

Mondjuk ehhez tudni kell, hogy tényleg nincsen e más baja a picurnak.Beszélni nem tudnak, az ember csak találgat....

Csak azért írtam le, hogy esetleg nálatok is ez a gond, mi fiunk is majdnem 7 hós.Sok sikert:)))

2010. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, nekem úgy aludt vissza hosszabb ideig, ha kapott tápszert, pedig most már nem kellene ennie :( 10 hós...
2010. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon rossz hallani amikor sír, de ha nem lesz más megoldás......

Enni próbáltam adni neki, de nem kell neki! :-(((

Köszönöm szépen, ARANYOSAK VAGYTOK! :-)

2010. dec. 29. 09:42
 10/15 anonim ***** válasza:

9:35os.

egy 7 honapos gyerek nem csinal bolondott az anyjaekbol,anyi esze azert nincs.

elhalgatni azert hallgatott el mert latta hogy le sincs tojva ,nem megtanulta ataludni az ejszakat hanem beletorodott hogy hiaba sir nem veszi fel senki.

kerdezo ha ezt akarod te is,csinald.

2010. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!