Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik éjszaka 8...

Anigirl89 kérdése:

Mennyit alszik éjszaka 8 hónapos babátok? Nekem másfél óránként fennt van? Mitől lehet? Lehet azért mert nem hagyom sírni hanem egyből felveszem és rámkapott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem este fél9-9-től kb. fél8-ig alszik egyhuzamban. néha nyöszörög a foga miatt, de ki sem nyitja a szemét. Odamegyek adok neki cumikát és alszik tovább.

Biztos, hogy rádkapott. Próbáld meg úgy megvígasztalni, hogy fekszik az ágyában tovább és csak simized, ha cumizik odaadod neki.

2010. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
éhes, gondold át az étrendjét. Nálunk ez volt a probléma. És amikor változtattunk akkor átaludta már az éjszakát.
2010. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk két hetes kora óta végig alussza az éjszakát.

Most egy éves, este 8tól reggel 8ig alszik.

Sose kapom fel egyszerre! Azzal magaddal is kicseszel és Őt is nagyon elrontod :(

2010. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó hozzászóló vagyok:

cumink sincs, sose volt /szerintem hülyeség.

2010. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Enyém is jó alvó, 3 hós kora óta átalussza az éjszakát , de amikor növekedési fázisban van, pár napon keresztül néha kér egyszer kaját éjszaka, meg ez a durva meleg sem hagyja aludni, pedig megy a klíma is (persze nem rá, hanem a szobája előtt). Most 10 hós. Ő sem cumizik. Nagyon hangosan alszik, tudtam, hogy csak akkor tudok majd aludni és segíteni neki is abban hogy aludni tudjon, ha külön szobábak lakik. Ezért behajtott ajtó, külön szoba - ez a rendszer. És hallom, hogy nyöszörög, de nem megyek be, csak ha valóban sírni kezd. Ilyenkor kiveszem, ringatom pár másodpercig, de csak addig, amíg abbahagyja a nyöszörgést, sírást, majd rögtön visszateszem, mielőtt még elaludna az ölemben. Kicsi kora óta így csinálom és még ha vissza is kell mennem 10 perc múlva, inkább nem altatom el kézben, nehogy megszokja. ÉS bevált. HA éhes, akkor pedig nem hagyja abba a nyöszörgést, hiába adok neki vizet. Ilyenkor nagyon kevés tejet adok neki, épp csak annyit, hogy ne korogjon a pocija s vissza tudjon aludni.

De biztos, hogy a megszokás mellett a gyerkőc természete is számít, mert ismerek olyan babát, akinél semmi nem válik be, szüksége van az éjszakai babusgatásra. Talán érdemes próbálkozni a felveszem-megnyugszik-leteszem módszerrel, eleinte marha nehéz, de aztán megtanulja a pici. Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Este 8-9 között alszik el, előtte megissza a tápot, és utánna bekenem dentinoxxal az ínyét. Ha mégis felkel magunk közé vesszük, adok neki tápot, és alszik tovább.5-6 között kel. Tea is be van készítve, ha felkel megitatom cumi és alszik tovább mellettünk!

Engem nem zavar hogy velünk alszik, így ha megébred 1-2 perc alatt vissza alszik és èn is jobban alszok!

2010. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnálom :(

nem lehet, hogy a meleg miatt szomjas éjjel?

kitartás!

2010. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!