Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivinnétek 16-hónapos gyereket...

Kivinnétek 16-hónapos gyereket ha hörgőhurutja van?

Figyelt kérdés
Láza nincs,nemis volt,remélem nemlesz!Annyira sajnálom,mert mióta megszületett kb 4-szer nemvoltunk kint,és látom rajta hogy hiányzik neki a frisslevegő!Hétfőn voltunk dokinál,kapott gyógyszert de még köhög gondolom a köptetőtől.Szerintetek kivihetem max félórára,vagy csak nyissam ki az ablakot?
2010. dec. 29. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Torokbetegséggel semmiképpen nem viszem ki a fiamat. Engem sem engedtek ki annak idején ilyesmi betegséggel anyuék. Nagyon hideg van most, nem kockáztatnám meg, hogy még jobban lebetegedjen.
2010. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk süt a nap. Ha nem lázas, én kivinném. Sokat lesz még köhögős, nem zárhatod be mindig.
2010. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem lázas egy fél órára nyugodtan kimehettek , jól öltöztesd fel . A friss levegő jót tesz neki.
2010. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Én is ki viszem ha nem lázas, nem lesz semmi baja, kell neki is a friss levegő, csak jol fel kell öltőztetni.
2010. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Szia! Az én kisfiam is beteg,meg van fázva,köhög elég csúnyán és folyik az orra! Ő is kapja a köptetőt+légzéskönnyítőt.Én kiviszem jól felöltöztetve,mert muszáj boltba senki nem megy helyettem,és enni kell! Tegnap is elmentünk kicsit és nem romlott az állapota! Szuerintem egy kis friss levegő nem fog neki ártani!
2010. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Valószínű elmegyünk a boltba együtt, akkor namszólok anyósomnak hogy vigyázzon rá,az oda-vissza kb 25 perc,annyi meg épp elég lesz.Nemvolt még így beteg,esetleg náthás,de sajnos elkapta az apjától:(
2010. dec. 29. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan vidd ki,a hideg levegő ilyen hurutos állapotokban jót tesz.Sajna mi is hajlamosak vagyunk rá,meg a kislányomnak kb. 2 hete volt hurutja-gége- és az orvosunk is mondja,hogy a párásitás a lakásban+a hideg levegő tesz jót ilyenkor.Fél órás kintlét nem árt a babádnak.
2010. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a múltkor egy köhögős betegségnél még mondta is a gyerekorvos, hogy ha nem lázas, vigyem ki egy rövid időre, mert a hideg levegő jót tesz a köhögésnek.
2010. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Van benne valami. A múltkor köhögősen voltunk sógornőméknél, volt bennet vagy 30 fok, el kellett jönni majd megfulladt. Kinnt meg egy köhintés se volt.
2010. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem javasolta az orvos, h vigyem levegőre (szintén hörghurutja volt) és nem érezte jól magát, mondhatni még rosszabb lett az állapota...
2010. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!