Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok céklát lefagyasztani...

Szoktatok céklát lefagyasztani babátoknak? Hogyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én fagyasztottam neki míg pici volt. Most már nem, 1,5 éves, pedig nagyon egészséges a cékla, lehet még most is kéne...

Én úgy csináltam, hogy héjastul betekertem egyenként a cékla gumókat alufóliába és a sütőbe tettem őket amíg meg nem puhultak. Kellett legalább 3 óra hossza, lassan puhultak, mert nagyobb gumókat vettem mindig.

Amikor megpuhultak (villával nézegettem, beleszúrva érezni, hogy mennyire puha) megvártam míg meghűltek, akkor lehámoztam és akkora darabokra vágtam, ami egy étkezéshez kellett. Ezeket a kockákat úgy raktam a mélyhűtőbe, hogy ne érjenek össze, hogy fagyottan egyesével tudjam őket kivenni.

Kisfiam nagyon szerette:-)

2010. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam hogy pici vízben megpároltam a meghámozott felkockázott céklát,amihez adtam egy kicsi bio gyümölcs cukrot(az enyém nem ette meg ha ez nem volt benne)és ha megpuhult a főző levével együtt leturmixoltam,jégkocka tartóba kiadagoltam és le fegyasztottam!
2010. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!