Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb tejpép a Hippes...

Melyik a jobb tejpép a Hippes vagy a nestle - sinlac? Azt mikor kell adni, lehet napközben is vagy este ajánlatos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én este vacsira szoktam adni a kislányomnak, 7-8 között, és utána legkésőbb 9-10-kor a tápszert, hogy tutira átaludja az éjszakát, de mi milupásat használunk.

Boldog babázást kívánok 8 hónapos anyuka.

2009. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tejpépből bármelyik jó. Mi adtuk uzsira és vacsi előtt is kapott néha. Vaníliástól mi kiütésesek lettünk, arra figyelj.

A sinlacot én csak a gyümölcs és a főzelék sűrítésére használtam.

2009. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia4


A tejpép is laktató, de nem annyira mint a Sinlac. Legalábbi a mi kislányunknak így vált be. Tehát napközben tejpépet kap ami bármilyen lehet de a Baby Love-os DM-t szoktuk venni mert szereti és viszonylag olcsó. A Sinlac-ot meg este kapja az utólsó etetéskor este nyolckor. Reggel fél kilenc, kilencig alszik egyfolytában:)

2009. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. jan. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!