Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznalta valaki az Ergo Baby...

Hasznalta valaki az Ergo Baby Carrier kengurut? Es mit gondol rola?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 14:23
 1/4 A kérdező kommentje:
ERGO babahordozora gondolok
2009. jan. 26. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen típus van, úgy kaptuk a rokonoktól. :-)

Újszülött szűkítőt nem kaptunk hozzá, így csak 3 hós kortól használtuk kb, főleg, ha vásárolni mentünk, mert így kellemesebb volt. A baba elől volt ilyenkor. Aztán itthon néha belerakom a csípőmre, ami tetszik neki, mert mindent lát. (Előlre már nem tudom rakni, több mint 9 kg.)

Pont most próbáltam hátra tenni, de szerintem nagyon lenn van a kis feje, nem lát ki rendesen - legalábbis a kendők, mei taiokhoz képest. Most gondolkodom vegyek-e más hordozót...

De nem kell olyan gyakran, mert ált. babakocsizunk. De ha nagyobb lesz, lehet jó lesz, mert magasabb lesz és jobban kilát. Hja, nem egyszerű.

2009. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom.az en picim is 8,3kilo.akkor irod,hogy mar ilyen sullyal nehez elol hordani?pedig azt irjak,hogy 18kiloig van.hat most nem tudom meg e eri venni.koszike a valaszodat
2009. jan. 27. 02:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Vhol azt olvastam, h az elől hordozás súlyhatára 7 kg körül van. Afölött állítólag nagyon megterheli a szervezetet.
2009. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!