Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 7 hónapos...

Mit csináljak 7 hónapos kisfiammal hogy el játsszon egyedül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tud el lenni egyedül egy hónapja még okosan elvolt de 2-3 hete elkezdett felállni a kiságyba és sír csak úgy van el ha totyogunk pedig nem lett állandóan kivéve! Ti mivel foglaljátok le a babátokat? Nem tudok főzni,mosni,takarítani!
2009. jan. 26. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor ilyen cirkuszolás van,akkor a hordozókendő vagy mei tai(hordozóeszköz) nyújt megoldást.Vagy odaengedem magamhoz,és érdekesebbnél érdekesebb konyhai eszközöket adok a kezébe.(Szilikonos muffinforma,kézihabverő...)Amíg ő eljtszik,természetesen mindig bemászik a lábam alá,mert ott a legjobb,addig én tudom csinálni a dolgom.

Amúgy,ha megtanul egyedül kapaszkodva menni,akkor már nem lesz probléma,mert egyedül indul felfedező utakra.

2009. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Már próbálkozik egyedül menni a kiságyba kapaszkodva 6 hónaposan és egy hetesen állt fel egyedül már az ágy mellet is feláll csak az a gond hogy ez visszafele nem megy tehát leülni nem tud ezért kezd el sírni viszont ha leültetem és nem totyorgunk az nem jó neki! köszi a gyors választ
2009. jan. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!