Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nagyon gáz, ha nem tudok...

Az nagyon gáz, ha nem tudok venni a babámnak tanulókutyust, meg egyéb kézségfejlesztö játékokat? Persze nem azt jelenti, hogy egyáltalán nincs játéka, csak kevés.

Figyelt kérdés
sajnos nem telik rá,párom nem dolgozik,sajna munkanélküli,anyaságim nem sok minden,ott a kölcsön stb.kaja,pelenka,stb.sajna,a nagyszülökre nem számithatok,eggyik jobb,mint a másik,hagyjuk is.örülök ha max.szülinapra meg karácsonyra vesznek vmit,de akkor se azt veszik ami kéne.
2010. dec. 29. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a babám 1 éves.
2010. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem ez a kézségfejlesztés dolog kicsit túl van lihegve. Millió gyerek nő föl nélkülük. A gyerekkel töltött minőségi időt (amikor tényleg csak vele foglalkozol, nem szól tv/rádió/bármi a háttérben, nem telefonálsz közben stb) amit apuval anyuval tölt nem "kőrözi le" semmi.
2010. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem gáz egyáltalán. Én megtehetem, és meg is vettem több hasonló kaliberű játékot, de volt, amivel befaragtam, mert nem játszik vele. Van viszont, ami nagyon bejött. (Összeségében nincs egyébként sok játéka fiamnak)De! Ha nem ezeket vettem volna, ugyanolyan jól eljátszana a nem márkás játékokkal is. Én egyetlen előnyét tudom megemlíteni, ami számomra előnyt jelent, mégpedig azt, hogy volt hogy a teszveszen vettem használtan Fisher-Price játékot, és mikor már kinőtte, ugyanazon az áron el is tudtam adni. De mint ahogy írtam, volt, amivel befaragtam, pl, egy kisautóval, nagyon szép, helyes játék, viszont szinte hozzá sem nyúl. Van viszont olyan játéka, ami nagy kedvenc babakora óta.


Néha gondolkoztam, miért veszem meg ezeket a játékokat, és arra jutottam, valószínűleg csak azért, mert megtehetem, de biztosan nem lenne semmi hátránya abból sem, ha olcsóbb játékot vennék. Persze van olcsóbb játéka is, csak kevesebb.


Most kicsit bonyolult lett, amit leírtam, de lényeg a lényeg, hogy nem érzem magam többnek, csak mert én megveszem ezeket a játékokat, tehát semmi ciki nincs abban, ha más meg nem. Mert tényleg az az idő a legfontosabb a fiamnak, amit együtt töltünk. És pl nyáron szinte nem is játszottunk a játékaival, mentünk sétálni, nézegettük a kertben a virágokat, homokoztunk stb.

2010. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a helyzetben vagyok mint te!

én sem tehetem meg h 10ezreket adjak ki egy játékért de a fiam keresztanyja meg a nagypapa már kérdezte hogy vegyenek-e mászó macit stb...

1értelműen nem kell!!!

én is stabilan jártam 11 hónaposan és a kisfiam és remekül fejlődik! nem az ilyen extra szuper kacatokra van szüksége a gyerekeknek hanem a szerető gondoskodó szülőkre!!! az a csöppség épp úgy fog örülni egy olcsóbb játéknak mint egy méregdrágádnak hiszen tőled kapja!!!

ilyen hülyeségek miatt nem kell hogy rosszul érezd magad vagy lelki furid legyen!!!

az "egyetlen" dolog amire szüksége van és lesz az az hogy szeressétek!!!!

mielöbbi javulást az anyagi helyzetetekben és sok örömöt egészséget a picikédnek!!!

6hós vigyorgós kisfiú csóró de boldog anyukája!!!

2010. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!