Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett már valaki babájának...

Vett már valaki babájának Fisher Price tanulókutyust? Tetszett neki?

Figyelt kérdés
Kislányomnak szánnám az első szülinapjára, de félek hogy nem fogja lekötni, és nem szeretnék kidobni az ablakon 8-10 ezer ft-ot. A ti babáitoknak tetszett?
2010. nov. 28. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is vettem az első szülinapjára, de csak most kezdett vele játszani, most 20 hónapos múlt. Pár hete elválaszthatatlan barátok lettek, de eddig nem érdekelte.

Most már nyomkodja, táncol vele, szereti a zenéket! Szerintem elég később megvenni, bár lehet valamelyik babát már előb leköti!

2010. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a sütifal kincsesbödönt venném a helyedben.Olcsóbb is 1-2 helyen, mint a tanulókutyus és nagyon jópofa, sokat tanulhat belőle a picikéd.Ha mást nem, most csak a színei és a villogás fogja lekötni, később majd rájön a funkciójára is:)Ismerek gyerekeket, akiknek van és egyik sem hanyagolja :)

35+3 hetes kismami

2010. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi egy másfél éves kisfiúnak vettünk ajándékba, ő nagyon szerette.
2010. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első szülinapjára vettem lányomnak, nem nagyon tetszett neki, most 21 hós, kifejezetten utálja, nem tudom, hogy miért. Ha elkezdem énekeltetni a kutyát, akkor inkább kivonul a szobából. Szóval gyerekfüggő, hogy bejön e vagy sem.
2010. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kisfiam 8hós nagyon szereti állandóan "nyúzza" a kutyusát:)
2010. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugy ahogy a 2.válaszoló irta.1éves szülinapjára kapta és mostanában érdekli,szintén 20hónapos.Mégcsak most kezdte el nyomkodni,ismételni a szavakat.
2010. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vidd el egy boltba a picidet ahol van és nézd meg hogy hogy reagál rá! ha tetszik neki vedd meg ha nem akkor 1ütt keressetek olyat ami neki is tetszik:D

amit ő választ biztos imádni fogja és nem dobsz ki az ablakon 10ezreket!!!

2010. nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 29. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!