Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jobb a háromkerekű...

Miért jobb a háromkerekű babakocsi a négykerekűnél?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akiknél a döntésben a kevesebb kerék számított.

Én most kényelmesebbnek látom a négykerekűt, de úgy gondolom, hogy biztos lehet valami a háromkerekűben, amit én nem veszek figyelembe...


2010. dec. 29. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem 4 kerekű kocsim van, de elmondom a tapasztalatomat (környezetemét is, ahol 3 van). Mivel most nagyon trendi a 3 kerekű egyre többen veszik. Nem egy ismerősömék vettek ilyet. Viszont fél év távlatában már nagyon megbánták, mert nem olyan biztonságos és kiegyensúlyozott, mint a 4 kerekű. Könnyebben borul és mikor már tesó is van a kicsi mellett nagyon oda kell figyelni egyébként is. Hátha még a babakocsi is könnyen borul.... Szóval én 4 kerekűre szavazok, mint Te.
2010. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval.
2010. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk 3 kereku van. Nem borul fel, a nagy hoban, hepehupas folduton is elmegy, felkezzel is tudom tolni, amig a masik kezemben szatyrot fogok, konnyen iranyithato, elso es hatso kerekek is blokkolhatoak.
2010. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 kerekű van, a kerekek nagyok, könnyen lehet vele manőverezni. Az első és a hátsó kerekek is blokkolhatók. A hóban is könnyen tudtam haladni vele. Bár az útpadkán le-fel kicsit jobban kell figyelni.
2010. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet azzal, hogy a három kerekű kocsi könnyebben borul. Régen miért csináltak három lábű széket? Mert nem billeg. Egyébként tapasztalatból írom, hogy a három kerekű eléggé stabil, mert nekem is ilyen van. Az első kerek fixálható és bolygósítható is, így ha vacak terepen, vagy útpadkán tolom fel egyszerűen befixálom és kész. Ha meg manőverezni kell vele bolygósítom a kereket. Egyébként most már sokféle háromkerekűt lehet kapni, vannak köztük elég silány minőségűek is. Ja, és én sem akartam három kerekűt, de a férjem ragaszkodott hozzá, de már én sem adnám semmiért.
2010. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 kerekű van!És 4 kerekűvel kezdtem.A 3 sokkal jobb!Nagyon könnyen irányítható!NEM BORUL,NEM BILLEN!Imádom és semmi pénzért nem adnám.A 4 kerekűt 3 hónap után cseréltük le erre!
2010. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyű irányítani, akár egy kézzel is. Igaz, nekünk 4 kerekű van, de próbáltam tolni 3 kerekűt, és nagyon szuper!!!
2010. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4 kereku volt,lecseréltuk 3 kerekure.Sokkal könnyebb tolni,irányitani a 3 kerekut.Nagy hóban is konnyen boldogulok.Szoval nekem jobb a 3 kereku.
2010. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, én is labilisabbnak éreztem a háromkerekűt, amikor kipróbáltam. Dehát a mi kocsink olyan, mint egy tank, annak minden előnyével és hátrányával együtt - szóval egy keskenyebb négykerekű is valószínűleg ugyanolyan labilisnak tűnne. Most viszont háromkerekűt készülünk venni, testvérkocsi kell, és az néz ki a legpraktikusabbnak.

Köszönöm még egyszer a válaszokat! Minden jót Nektek!

2010. dec. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!