Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Buzz vagy Stokke...

Quinny Buzz vagy Stokke Xplory babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés
10 hónapos babának szeretnék venni új sport babakocsit, nem városban lakunk, van macskaköves út is, illetve nem mindenhol tökéletes az aszfalt, de azért nem földút minőség. Melyiket ajánlanátok, melyik a jobb, kényelmesebb, stb. Mindenféle szempontok szerint, mindenféle vélemények érdekelnek!
2011. jún. 27. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Stokke van,mi imádjuk,de az a városba találták ki...

Szerintem a macskaköves út miatt jobb lenne a Quinny.

2011. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is stokke van ,de vacak útra Quinnyt vegyél.
2011. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, egy kicsit bővebb véleményre is vevő lennék!:)

Ami a macskaköves utat illeti, kb.3-400 méternyi összesen, a többi útra mondhatnám azt, hogy normál minőségű, mert sajnos manapság jó pár kátyúval annak számít...

2011. jún. 29. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Az út szempontjából a Quinny stablilabbnak tűnik. A Stokke (nem akarok senkit megbántani) az inkább olyan "plázás" babakocsi, nem úgy tűnik, hogy a terepen jól szerepelne.


Kényelem: Az új típusú babakocsik szépek, nagyon szuper design-nal, de ez utóbbi sajnos a kényelem kárára is megy elég sok típusnál. Tapasztalat.

2011. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Stokke nagyon jó terepen is, én toltam már erdőben, füvön, havon, stb., és nagyon jól megy. A Stokke hátulütője szerintem az, hogy autóba viszonylag nehezen pakolható, ezért mondják rá azt, hogy városi babakocsi. Akkor tudod kihasználni, ha sokat tolod, egy álom tolni bármely más babakocsihoz képest. De ha autóba-be, autóból ki és párszáz métert tolod, vagy ha buszra akarsz felszállni vele, akkor nem éri meg. (kiv. alacsonypadlósjárművek)
2013. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!