Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a baba tej? Vagy tejital...

Mi az a baba tej? Vagy tejital? Nem tudom, az ugyanaz? Nem tudom a pontos nevét, de lehet adni 9hónaposnak is.

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag tápszer, csak ezt már így hívják. Úgy tudom, hogy csak 1 éves kortól van (én is egy éves kora óta adom a lányomnak, előtte anyatejes volt).
2010. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 éves kor felett adható,addig csak 9 hónapos tápszer való!Én akkor adtam neki!
2010. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor mi az?babatej?mi a neve? nekem most 11 hós anyatejes,és ha szopcsit elhagyjuk,amiatt érdeklődöm.
2010. dec. 30. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl. ilyen: [link]

vagy: [link]

De ha bemész a drogériában van többféle is,1 éves kortól kell nézni,azok mind tejitalok,babatejek!

2010. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

A 2. link ez akart lenni,bocsi!

2010. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi,értem már!tehát ez tej helyett van,de már nem tápszer.?
2011. jan. 2. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen!De elvileg már 1 éves kor fölött adható nekik tej is,ha nincs a családban allergia,nálunk az orvos ezt mondta!De van aki azt mondja h csak 3 év felett!Én kb.15 hósan adtam neki először!Most reggelente tejet kap,de mivel még van itthon tejital,ezért még esténként azt adok,ha elfogy akkor kap majd akkor is tejet!

20 hós baba anyukája!

2011. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!