Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nassokat szoktál adni...

Milyen nassokat szoktál adni a gyerekednek és hány éves a kicsi?

Figyelt kérdés
Nasson azt értem, ami tényleg felesleges egy fejlődő szervezetnek.
2010. dec. 30. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves, és kukit, megy ropit kap néha. Általában akkor, ha kocsival megyünk valahová, mert valami oknál fogva utál autózni, így meg elvan nyugton:)
2010. dec. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak kölesgolyót kap étkezésen kívül,azt is csak séta közben a babakocsiban.az meg egészséges
2010. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nagy (4 éves) sajnos már minden xart akar, gumicukor, zizi, szaloncukor, chips, állandóan könyörög valami nasiért. Pedig 1,5 éves koráig nem adtam semmit, amiben cukor van, még túró rudit sem! Napi 1 kg gyümölcsöt evett, most meg örülök, ha pár gerezd mandarint eszik... :(

Ja és csak vizet ivott, most meg mindig szörpöt akar... :(


A kicsi (14 hós) sajnos már szinte minden nap kap kekszet (háztartási vagy győri édes), most a mézeskalács a nyerő nála és persze már csokit is kapott, mert neki is mindig az kell, amit a bátyja eszik. Mondjuk inni csak vizet kap, remélem ez így is marad :)


Sajnos nagyon gyorsan el lehet rontani a gyerekeket, ha visszamehetnék az időben, akkor sokkal határozottabb lennék a nagyszülőkkel és a párommal szemben, akik szerint "ugyan mi baja lesz egy kis csokitól?" alapon minden nap adtak nekik valamit.

Pedig én nem tiltottam a gyerektől, csak egyszerűen nem vettem, így nem akarta. De amikor a nagymama adni akart neki, és én egyszer nemet mondtam, akkor már persze, hogy azt akarta a kis rafkós! :))

2010. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok,15 hónapos a fiam
2010. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos, ropit, csokit, kekszet evett már, de nem mindennapos jelleggel, mondjuk heti 2-3 alkalommal kap ilyesmit.
2010. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos, a pufi ilyen nálunk, napi 4-5 darabot eszik meg, persze csak ha van itthon, nem minden áldott nap.

a kölesgolyót és bulátát nem szereti, pedig azokat próbáltam először.

2010. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Joghurtot, túrókrémet, túrórudit kap, de összesen mondjuk heti 3-szor. Kekszet -bio tönköly-, vagy hipp kap néha rágcsálni uzsira. Étkezések közt nem eszünk, csak gyümölcsöt (almaszelet, narancs) lehet nálunk nasizni. Persze a nagymamáknál nehezebb, de az csak heti fél nap. Csokit, nyalókát ők se adnak neki, csak ezek a házi sütik... hízékonyak vagyunk, nem akarom, hogy ő is ennyire kívánja az édeset, mint mi. Meglátjuk, hogy sikerül.
2010. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utsó vagyok, másfél éves.
2010. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!