Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtál először inni...

Mikor adtál először inni (tápszer helyett) tejet gyerekednek?

Figyelt kérdés

Házi tehéntejet vagy boltit zacskósat vagy uht-set?

Hogyan készítetted el?


2011. okt. 5. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Tpszert soha nem kapott,tejet kb 3 hónaposan.
2011. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bolti 2,8 % 1 éves kor után kizárólag felforralva izesités nélkül. heti max 3 alkalommal 220ml.
2011. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 hónaposan tehen vagy kecsketej?
2011. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 évesen kezdtük a tehéntejet bevezetni.

Addig tejitalt kapott, előtte meg HA tápszert úgy 1,5 éves koráig.

2011. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 éves korában kapott először tejet, 2,8%-os bolti UHT-t.

Először csak egy kiskanállal adtam neki, aztán másnap egy csészényit ivott meg, utána pedig már "rendes" adagot adtam neki.

A boltit nem kell forralni, csak a házi tejet.

2011. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14hós a lányom. Nemrég kezdtem neki adni a 2,8as zacskós tejet,felforralva. Én a reggeli és az esti tápszerbe rakom fokozatosan.Először csak 30ml utána 60ml mostanság 100ml-t kap hozzá. Nemsokára elfogy az utolsó doboz tápszer és onnantól sima tej lesz.
2011. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tápszerről tejitalra váltottunk 1 évesen, majd 1 hónap múlva a tejitalhoz kevertem a bolti zacskós tejet. Fokozatosan növeltem az adagot, 1 hét alatt áttértünk a tejre.

Aztán háztól vettem kecsketejet. Imádta!!!

2011. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos korától lett tápszeres, 13 hónapos koráig az volt, utána bolti "hosszanfriss" tej. Tehát nem az, ami 3 évig eláll, hanem mondjuk 1 hónapig.

Sosem forraltam neki.

2011. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
3 hónaposan tejet?ez most komoly?ez egy nagy bar...ság.nehogy adj neki tehéntejet vagy kecsketejet.majd csak 1 éves korától.4 hónapos kortól kezdheted a hozzátáplálást.de nem tejjel hanem tejpéppel meg pürékkel.mi jövő hónapban kezdjük.3 hós kisfiú anyukája
2011. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!