Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kisbabája van: Mennyi...

Akinek kisbabája van: Mennyi az átlag szex egy hónapban? És hány hónapos a baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
8-12 (heti 2-3) és 10 hónapos a baba. De szülés előtt is így volt. Szerencsére a mi babánk 8 körül már alszik. :)
2009. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, havi egy. Ez köszönhető annak is, hogy még mindig nagyon fáj. Vagy szűkre vartak, vagy a férjem kukija lett nagyobb:)
2009. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Heti négy, de csak hétvégente vagyunk együtt a párommal, a munkája miatt csak akkor van itthon. 7 hetes a babám.
2009. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
heti 1-2 és 4 hós a baba. én szeretném többször, de apa nagyon fáradt ha megjön a melóból(este 11) igy ennyivel kell beérnem...
2009. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

12-14!

6,5 hónapos a babám,de előtte se volt okom panaszra!

Az én fiam is 8-kor alszik!

2009. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Most még majd'minden nap, 2 hónapos a baba.

Tudjátok nagyon sok volt az "az előtte 6 hét, utána 6 hét" tilalom. Egy kicsit fáj még a császáros seb, de van mi feledtesse... :-)

2009. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ejj, de el vagyok maradva...azt hittem a havi 2 tök normális pár hónapos babával..mh..mondjuk a mi babánk 10kor alszik, addig boldogít minket, utána meg már én is hulla vagyok. Na most elgondolkodtam. Havi 12????? Jesszus, talán fénykoromban volt ilyen. Gratula!!!
2009. jan. 26. 19:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy ne mindenki ilyen nagy számokkal rémisszen el: én örülök ha havi 3-4 alkalom összejön. És leginkább miattam nem több ez. Estére nagyon összeesek, sokszor lezuhanyozni nincs erőm. Igaz, hogy még most is kelek éjszaka 3-szor, és az nagyon ki tudja venni az emberből az energiát. a baba 4 és fél hónapos amúgy. Sajnos napközben nem nagyon szeret enni, éjszaka viszont 2.5 óránként felkel, és bevág egy nagy adagot. Így a szex-szel sokszor úgy vagyok, hogy mondom páromnak, takarj be a végeztél! szerencsére roppant megértő és türelmes!
2009. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem rózsás a helyzet, havi 2 max 3.

5,5 hós a babám és éjjel még kétszer szopik sajnos, és 10 körül alszik el sajnos, így estére már hulla vagyok.

Energiám sincs magamra, így csak hétvégén van szex ha elviszi valamelyik nagyi sétálni.

2009. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kevés, havi 2-4 (10 hós a baba), leginkább azért mert én nem kívánom annyira...illetve nehezen veszem rá magam, mert ha már elkezdjük akkor már van kedvem :-) A babám többször kel éjszaka, és sajnos nagyon stresszes időszakot élünk mert a férjem elvesztette a munkáját és hiába keres, még mindig nem talált semmit. Ez nagyon kihat a házas életünkre :-(
2009. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!