Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kisbabája van: Mennyi...

Akinek kisbabája van: Mennyi az átlag szex egy hónapban? És hány hónapos a baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se sok sajna heti 1, mert estére hullák vagyunk és beesünk az ágyba, de majd kialakul. ( Minden éjjel 2-3szor kelek még). 2 hónapos baba Anyukája
2009. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10 hónapos a babám, a havi átlag sajna 3-4...már furcsállom is kicsit..A férjem fáradt, a kicsi késon alszik el, gyakran kel és engem rendesen lefáraszt napkozben is:)Sajna nem egyforma a napirendunk, valamit ki kell találni ;)
2009. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én is éjjel kb 4szer kelek, mert szpizik a drága és persze még a foga is jön. Ez van, de most jobban érzem magam mint az első kör 12-14 alkalmas bemondása után :OD
2009. jan. 27. 09:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki a nappali állandó "ügyelet" mellett éjszaka is többször kel a babája miatt, annak nyilván se annyi ideje, se annyi energiája nincs már erre, mint akinek 8-kor már alszik a babája és esetleg át is alussza az éjszakát. Én elég sokszor kelek éjszaka is, ráadásul a kisfiam csak mellettem hajlandó este elaludni, úgyhogy nem egyszerű a helyzet. Örülök, ha néha "szabad az estém"... :-)))
2009. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is havi 2-3 alkalommal jön össze az együttlét. A párom reggeltől estig dolgozik, én éjjel is 3-szor vagy 4-szer kelek a picihez szoptatni.(6 hónapos) Sokszor én is estére annyira elfáradok, hogy fürdeni sincs erőm, csak másnap reggel, amikor még a pici alszik. Ez a 10-12 alkalom engem is meglep. Biztos az Ő babájuk nem kel fel éjszaka és nem kell még azon is stresszelni, hogy kb. fél óránk van még mert utána valószínű ébredés lesz. Egyébként amikor együtt vagyunk az nagyon szenvedélyes, szóval bepótoljuk az "elmaradást". :-)
2009. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszeld magad, ha kevesebb az együttlét, valóban attól is függ, hogy kinek milyen a babája. Itt most mindenki leírja, hányszor egy héten, de nem lehet igazán összehasonlítani. Mi általában 2x-3x egy héten szoktunk szeretkezni a férjemmel. Ha kevesled vagy ha sokallod, mert fáradt vagy (teljesen érthető) beszéljétek meg a pároddal. 8 hós kislány anyukája.
2009. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!