Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alacsony a babakocsi ha a...

Alacsony a babakocsi ha a fekvőterülete a földtől 55 cm-re van? Hogyan képzeljem el? Melyik babakocsihoz hasonlítsam?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van alacsony babakocsija kérem mérje le, hogy mekkora a távolság a fekvőterület a földhöz képest.

Csak mert én magas kismama vagyok és nem lenne valami egyszerű állandóan mélyre hajolni, hogy a babámat be és ki tegyem a babakocsiba.


2009. jan. 26. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megmértem a Bergon kocsinkat, az alja 45 centiméterre van a földtől, nekem a térdemig ér. A 175 centimmel én sem számítok alacsonynak, én nem érzem igazán, hogy túl mélyre kellene hajolni.
2009. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megmérted!!!!


Akkor ez a babakocsi nem is olyan alacsony?


Az igazság az hogy neten keresztül szeretném megrendelni a babakocsit, de nem merem addig mig nem tudom pontossan, hogy milyen is.

2009. jan. 26. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Bergon babakocsim van és én is magas vagyok (178 cm). Én nagyon szeretem, egyáltalán nem kell mélyre hajolni. Szerintem ha csak ezen dilemázzol, akkor ne aggódj miatta.
2009. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!