Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyermekem miért...

Másfél éves gyermekem miért sír mostanában a délutáni alvás után? Ma is már fél órája csinálja, inni-enni nem kér, ínyét bekentem.

Figyelt kérdés
Nem mutatja, hogy fájna valahol, csak sír, sír, és én nem tudom, mi a baja! 3. nap
2010. dec. 30. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami rosszat álmodott. Vagy olyan mélyen aludt, hogy nehezére esik felkelni és visszatérni a "valóságba". Néha az én két éves kislányom is van így. Szinte látszik rajta, hogy alvás után hosszú ideig azt sem tudja milyen rendezvényen van :-)
2010. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk az van, hogy mire felébred a kisfiam már besötétedik és megijed, mert nem érti, hogy ez hogy lehet. Ő is nagyon sír ilyenkor.
2010. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a sötétedésre.
2010. dec. 30. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy nem aludta ki magát? Kisfiam akkor (is) szokott nyűgösen, sírósan ébredni és utána is nehezen vigasztalható.
2010. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!