Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt torkaszakadtából...

Miért üvölt torkaszakadtából teljesen kikelve magából minden alvás előtt?

Figyelt kérdés

9 hónapos lesz a kislányom, nappal egy angyal, eljátszik egyedül, mászik, ágy mellett sétálgat, nagyon csendes. DE! amikor eljön a délelőtti, délutáni, ill. esti alvás akkor fél órán keresztül tébolyodottan, kékülésig üvölt. Felveszem nem jó, leteszem mégrosszabb. Mellettem fekszik, simogatom, énekelek, csendben vagyok, bármit csinálok, semmi sem jó. Amikor meitaiban kimegyünk sétálni, akkor abba szó nélkül elalszik.

Mi lehet a baj? Mi a megoldás?

Amire elaltatom, addigra kész vagyok lüktető fejfájásom lesz és legtöbbször elalszom mellette.


2011. nov. 14. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Őszintén??????

Meitai előnyei és hátrányai.

Nem tanult meg elaludni, főleg a szeparációs szorongás időszakában, ami 8 hónaposan van.

2011. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a megoldás hogy foglalkozz vele többet elalvás előtt, fáraszd ki, vidd le sétálni, bújócskázzatok, többször figyelj rá napközbe és könnyebb lesz, ne csak akkor koncentrálj rá mikor altatni akarod!!
2011. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem mindennap van meitaiban. Sokáig rajtunk aludt el, mostmeg az sem jó, ha mellette fekszem és ölelem. Eddig legalább ez bevált. A cici sem kell neki ilyenkor.

Mit csináljak?

2011. nov. 14. 14:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sokat foglalkozom vele. Leülök a szobába a földre és ott játszik. Odajön hozzám, majd továbbmegy. A 3 éves kisfiam is szórakoztatja velem együtt. A naggyal építünk, ő lerombolja, autózunk. Csak azért írtam, hogy napközben nagyon jó, hogy érzékeljétek, hogy alvásnál mennyire megváltozik.
2011. nov. 14. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha elalszik, akkor alszik rendesen, vagy felébredget?
2011. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

7kor kel, 8-ig felöltözünk mind hárman, reggeli takarítás, reggeli, porszívóval játszik sokat, a hajszárítómmal.

10körül látom, hogy dörgölni kezdi a szemét, akkor kezdődik az első altatásos visítás.

11 körül felébred. Játszunk a játékokkal, kisfiammal, etetés, séta 2 óra kint.

13.30körül ebéd - mindkettő gyerek.

Játék 14-ig, majd az újabb altatásos procedúra.

16-18.30 játék hárman, építőkocka, vasútas-olyanokat, amiben a 3 évesem is aktívan részt vesz.

Vacsora, fürdés 19 körül az esti altatás.


Ez így nem jó?

2011. nov. 14. 14:45
 7/11 A kérdező kommentje:

Borzasztóan nyugtalanul alszik. Főleg éjszaka számtalanszor megébred, már nagyon fáradt vagyok.

Mindig megszoptatom, mellettem alszik, kevés fény is van a szobában. Ha el akarok fordulni tőle, akkor is visít éjjel.

Kb 1,5 hónapja ennyire borzasztó a helyzet.

2011. nov. 14. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elolvastam.

Nincs ágya. Most is mellettem fekszik, testkontaktus is van, mégis 20 perc alvásból visítva üvöltött, a kezemben aludt vissza.

Épp elég sokat sír még a kezemben is ilyenkor, nagyon anyás, eszembe sem jut, hogy külön szobába tegyen. Kisfiúnk is anno velünk aludt, vele ilyen korában nem volt ilyen probléma.

2011. nov. 14. 15:02
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért nem visít 3. naptól, mert felfogja, hogy minek, úgysem reagál rá senki. Ez valahogy nem az én módszerem.

Valami más megoldás kellene?


Vagy lehet, hogy jön a foga? Eddig egy sincs neki.

2011. nov. 14. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!