Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kisfiam folyamatosan...

10 hetes kisfiam folyamatosan az öklét rágcsálja. Miért lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy éhes,de az is lehet,h ezzel nyugtatja magát
2009. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszod Éhes nem lehet, most evett :)
2009. jan. 26. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kerdest en is felszerettem volna tenni,az en 9 hetes lanyom is ezt csinalja es konyokig nyalas mar.Par napja kezdte el de ehes biztos nem lehet mert eves utan is ugyanugy csinalja,mikor mar nem akar enni..Fogzasnak meg tul korai. Lehet csak viszket valamiert az inye,vagyhogy most fedezte fel a kezet szajaba veszi,kesobb majd rajon hogy tudja szopni az ujat is..?
2009. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon jó játékot lát ebben. Rájött, hogy az mindig "kéznél" van és hozzá tartozik:-) Hagyd csak, hamarosan megtanul megfogni tárgyakat, onnantól fogva nehezebb lesz, mert figyelheted, hogy miket tuszkol a szájába:-)
2009. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De egyformak ezek a babak! az en kisfiam 8 hetes, es o is elkezdte ezt a mokat. Valamit biztos jelez vele, de megen se jottem ra, h mit. Nekem is volt, h kozvetlen eves utan csinalta...bar az en fiam mindig enne:-DDD
2009. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes korától rágja az öklét a kislányom , most 5,5 hós.Sokszor mindkét keze a szájában van, ha őt nyugtatja engem nem zavar, teszek egy előkét a ruhájára mert hanem csupa nyál minden.

Fogunk még nincs, pedig azt hitem h ez ennek az előjele.

2009. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is bekapja a kezét ő most mult 2 hónapos. Most fedezte fel a kezét.
2009. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!