Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámnak mitől...

7 hónapos babámnak mitől lehet piros, dudori pöttyös a nunija és a popsilyuka körül?

Figyelt kérdés
Allergia lehet? (Banánt eszik pár napja.) Vagy fogzás miatt? Az is aktuális.
2010. dec. 30. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felázott a pisitől, ha fogzik a hígabb kakitól. Sudokrém rá a gyógyír. Minden jót.
2010. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámnál is ez a helyzet, nekünk a gyerekorvos által felírt popsikenőcs használ, csak gyakran be kell vele kenni.
2010. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy melege volt a pelusban. Nálunk hosszabb kocsiút után volt ilyen, ugye pisis is volt a pelus és melege is volt a babámnak.
2010. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

esetleg még a többiek mellett annyi ötletem van, hogy a paradicsom szokott ilyesmit csinálni, ha egyáltalán adsz már neki paradicsomot. de az a következő kakinál már látszik is.

nem hinném, hogy a banántól van. inkább, hogy előttem írták, felázhatott a pisitől, vagy a hígabb kaki kicsípte. ez lehet ugye a foga miatt is.

gyakran csomagold ki negyed órákra a pelusból és sudocrem.

2010. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. dec. 30. 21:12
 6/13 anonim ***** válasza:

En is adok egy tippet: a citrusfelek is kepesek erre.

Savasak nagyon, azert.

Ket fiam van, a nagyobbik 2 eves, a kicsi 10 honapos. Tegnap, tegnapelott mindketten jol laktak mandarinnal, a kicsinek semmi baja (nem sokszor kapott eddig, de sohasem bantotta a feneket), a nagynak viszont egyben voros, kicsipte a mandarin a kakin keresztul. (O meg azert nem kap sokat, mert mindig ez tortenik.)

2010. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Paradicsomot és citrusféléket még nem kapott, úgyhogy talán a foga miatt lesz. Köszönöm az ötleteket!
2010. dec. 30. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkakiütés, sajna most nekünk is van a narancstól két napja szenvedünk vele, én sudocremel kenem, meg hagyon 10-20 percig pelus nélkül had szellőzzön, mondjuk ő 1 éves
2010. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most mulasztom el.Valami gomba fajta.Piros alapon piros pöttyök,vagy olyan csalánkiütés szerű.Boraxos popsi krém a naturlandtól,vagy betadinecsetelés,és rá bepanthen+ elmulasztja.Meleg befülledt pelustól lehet.
2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha dudoros, akkor az már gombásodás. Arra meg csak a boraxos krém vagy a canesten krém a megoldás, a sudokrém meg a többi csak kis időre enyhíti a tüneteket, de nem mulasztja el.
2010. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!