Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások is vannak ilyen helyzetben?

Mások is vannak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
a kislányom most töltötte be az 1 évét és el kell mennem dolgozni,nincs is ezzel baj mert nem büdös a munka nekem,de olyan kicsi még a kislány és nagyon de nagyon majd meg szakad a szívem!!!!
2009. jan. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Persze, de meg mennyire, kulfoldon 3 honaposan mennek a babak a bolcsibe.

Orulj, hogy nem kellett korabban visszamenned dolgozni.

Nem lesz semmi a baboddal, hidd el. Amikor egyutt lesztek, nagyobb orom lesz.

2009. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
mondjuk az biztos, hogy du nagyon fogtok örülni egymásnak, de én maximálisan együtt érzek veled, mert tényleg nagyon nehéz lehet "elengeni" a manót délelőttre.
2009. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Az én kisfiam 5 hónapos, és 1 évesen ő is megy bölcsibe. Már most látom, milyen nehéz lesz, mert mindennap egy csoda vele. De muszáj nekem is dolgozni.

Megoldjuk:) Sokat leszünk együtt majd munka után.

Szerintem sokan vagyunk így, sajnos.

2009. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat,ahogyan olvastam őket potyogtak a könnyeim!!de valamennyire meg könnyebbültem,hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben!nagyon nehéz kiadni 1 percre is a kezeim közül!!!köszönöm köszönöm és jó babázást mindenkinek!!
2009. jan. 26. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Az én fiam másfél éves lesz szeptemberben, amikor vissza kell mennem, imádom a munkámat, de már elore félek tole...foleg, mert nagyon anyás lett a kicsi és én is babafuggo:( Ugyhogy más is van így...:)
2009. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!