Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mások is voltak már ilyen...

Mások is voltak már ilyen helyzetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Fehérjenapra esik a családomban,egy fontos esemény(Egyik ismerősőm,ballag.És ugye, ilyen csak egyszer van az életben..)Végig gondoltam..és talán eza lehető legjobbnap amire eshet.Hisz biztos húsok lesznek..de gondolom sütiben sem lesz hiány(Egyik kedves barátnőm lánya,és mondta hogy több 100ezret költenek erre az estére..)Nem akarom megbántani,őket hogy nem eszem... Gondolom én hogy rántott húsok lesznek,sült húsok,sütemények,torták,fornettik..Minden jó. Délután 5től lesz a mulatság,és hát... Ugye akkor már nem nagyon kéne enni! Csináljam szerintetek úgy,hogy délben,délután,mielőtt el nem indulunk,egyek csak ilyen Joghurt,Kefír féléket.. És ott talán eszek pár szelet rántott húst,pár szelet sült húst.. probálok sütikből nem enni.. De biztos rám fogják erőszakolni..Tudom,hogy most azt fogjátok mondani,hogy De nem lehet senkire semmit ráerőszakolni,ha nem akarja! De hidjétek el,nagyon szeretem a hölgyet,és nem szeretném neki mindenre azt mondani," köszönöm,de nem kérek" Szerintetek nagy bűn lenne,hogyha mindenből ennék,egy keveset?De inkább húsból ennék sokat...attól félek,hogy csak rántott lesz.. Ami ugye kizárt a diétában..De talán,mégsem olyan vészes,ha 1szer becsúszik aza 2-3 szelet.. köretként nemtudom hogy fogom megcáfolni azt,hogy nem kérek,se krumplit,se rizst.. de majd meglátom:) Szerintetek,nagy bűn,hogyha eszek mindenből,persze mindenből,csak pár darab-pár kanállal ? ti mit tennétek?Voltatok már hasonló helyzetben?
2009. jún. 4. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Te tényleg annyira egocentrikus vagy, hogy azt hiszed nem fogják kereszte-hosszába LESZ*RNI, mit eszel vagy mit nem? A ballagás a te diétádról fog szólni szerinted vagy a ballagásról? Mert nem "a 90 napos diétám tiszteletére szervezett parti" néven fut az esemény úgy látom...
2009. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normálisan tettem fel a kérdést,és nem ez volt a kérdés.. De azért köszönöm a választ.. Viszontlátásra
2009. jún. 4. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Hát ilyen hozzáállással aztán teljesen mindegy, süt a kérdésedből hogy úgy is elcsábulsz. Amúgy meg sosem értettem, hogy pattan ki az emberek agyából, hogy az étel elutasításával megbántják a másikat? Egyébként meg kit érdekel hogy mit gondol a házigazda? Ő akar változtatni magán vagy te? Neki kell lefogynia vagy neked?
2009. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában kategórikusan kijelentem, hogy köszönöm, de fogyózom (persze szépen). Ha nem érti meg, akkor óvatosan elmagyarázom, hogy nekem rengeteg munkámba kerül fogyni, és tényleg nem szeretném elrontani. Azért ezt általában megértik. Ha nincs más megoldás, azt hazudom, hogy hánytam reggel, meg megy a hasam, és nem szeretném, ha itt lennék rosszul, ezért nem merek enni. Igaz, hazugság, de ha máshogy nem megy... Így legalább nem érzi sértésnek.
2009. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most az egyszer nem fogsz belehalni, sőt tovább megyek sütit is ehetsz. Ez az egy nap nem fog befojásoni, akkor sem ha 5 után eszel. Lehet másnap kicsit többet fog mutatni a mérleg, de egy nagyWC és vissza fog állni a súlyod max 2-3 nap.

nem kell a diétát ilyen véresen komolyan venni, kéthetente egyszer nyugodt lélekkel be lehet bűnözni.

2009. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem fog senkit sem érdekelni, hogy eszel-e vagy sem! Nem veled lesznek elfoglalva. Ha meg elkezdtél egy ilyen fogyókúrát (aminek eleve semmi értelme), akkor miért nem tudod betartani? Persze látszik, hogy már előre csorgatod a nyálad a sok süteményre. Bármit ajánlhatnánk, nem fogod megfogadni... :D
2009. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%

Szia!

Én is voltam így,és nyugodtan egyél!én utána gyümölcsnapot tartottam,de mindent ettem és fini volt:)csak arra vigyázz,hogy utána ne csábulj el,mert nekem ez az első hónap végén volt és addig mindent pontosan betartottam,és sztem kb.azóta lazultam el és elég sokszor megszegtem:Sde azért te biztos ügyes leszel;)hajrá

2009. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!