Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -Meddig normális hogy nincs...

-Meddig normális hogy nincs széklete az anyatejes babamnak? 5 hós

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 4-5 napig nem volt. Aztán jött magától egy nagy dózis:)

Én sosem használtam "segédeszközt" (pl. nem lázmérőztem), mindig megvártam, hogy maga kakil.

Amikor elkezdtünk tápszert is enni, akkor átálltunk a 3 naponkéntira.

Sok helyen azt olvastam, hogy csak anyatejes babáknál teljesen normális, hogy 5 napig nincs széklet, mert mindet feldolgozza a szervezete.

2009. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én hallottam olyat is, akinek 2 hétig nem volt.
2009. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk általában 2-4 naponta szokott mostanában lenni. 4,5 hónapos. Múltkor 6 nap után kapott reggel a drágám pár kiskanál cukros kamillateát, délutánra meg is lett az eredménye. Nekünk a doki azt mondta, hogy 5 napig normális, de olvastam sok helyen, hogy lehet akár 10 nap is lehet.
2009. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mi babank ma kakalt 11-nap utan egy kicsit , utana segitettunk lamerovel es meg jott boven , mar nem tudom hogy mit csinaljunk , latszik rajta hogy szenved szegeny es mindenki aszt mondja hogy ez normalis mert feldolgozza az anyatesett , hat nem tudom ha feldolgoza miert szenved enyire 7-8 nap utan ????
2010. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!