Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak jön a foga kaptunk...

Kisfiamnak jön a foga kaptunk rá homeopátiás bogyókat amit fölkéne oldani, mert még nem tud ja elszopogatni. Ti, hogy oldjátok föl és mibe, mert nekem sehogy sem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én kb 20-30 ml vízben oldom fel. De várni kell egy kicsit vele, mert nem oldódik fel azonnal. Másban nem ajánlott oldani, és figyelj arra is , h nem érintkezzenek a golyók fémmel, és a kezeddel sem.

szép napot

2009. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A férjem módszere nekünk nagyon bevált! Cumiba (persze ha iszik belőle vagy ha nem tisztán anytejes) öntesz egy pici babavizet, bele a bogyót, elkezded "rázogatni" és kb 5 perc alatt feloldódik. Kanálba nekünk nem sikerült, meg rettentő sokáig tartott. Mire a kanálba feloldódótt, már álomba sírta magát a karomban anygyalom.

Meg így a cumiból nálunk könnyebben megitta, mint kanálból.

Kitartás :)

2009. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy csináltam, hogy a bogyók kupakjába tettem egy kis forralt vizet, abba a bogyókat, majd mikor elolvadtak, felszívtam fecskendőbe, és benyomtam a gyerkőc szájába. Ennyi!:-)

2009. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy kávéskanálnyi forralt vízben kell feloldani, kb 15-20 percig kell várni. Evés előtt és után várni kell fél órát, és csak utána szabad odaadni. Én kanállal szoktam.
2009. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, csak az a baj, hogy a fiam nem issza meg a vizet és főleg nem ennyit, max egy kanállal tudnék beletuszkolni.
2009. jan. 27. 09:52
 6/11 A kérdező kommentje:
húú, de aranyosak vagytok, hogy ilyen gyors válaszokat kaptam, majd probálgatom őket, hátha valamelyIk beválik.
2009. jan. 27. 09:55
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló jól tudja, kávéskanálba kisforralt víz+bele a bogyókat.max.fél óra és felolvad.
2009. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
milyet kaptatok mert mi is ebben vagyunk:)
2009. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ne fém kanálba! Ez fontos, elmegy a hatása!
2009. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi pici fecskendőbe tesszük a forralt vízzel együtt a bogyókat és úgy oldjuk fel. Nem csepeg ki, nem lötyög ki, nem is fém, könnyű belőle adagolni és imádja a babám.
2009. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!