Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam két hónapja elmúlt...

A kisfiam két hónapja elmúlt már két és fél éves, de még mindíg hallani sem akar a biliről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden más érdekli,de ez nem. Igaz nem is erőltettem soha,gondoltam majd magától...,de most már kezd idegesíteni. A környezetünkben már minden velünk egykorú baba rég szobatiszta,sőt a nála jóval fiatalabbak is ráülnek már. Mit csináltam rosszul?
2011. jan. 1. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
24%
En ugy kezdtem hogy megfigyeltem mikor kakal be,altalaban a reggeli tejcsi utan.Raultettem a bilire es azota minden reggel bele kakal,eroltetes nelkul,ha nem akar nem teszem ra.Ot honapos kora ota...Ra kell vezetni,esetleg vegyel zenelo bilit(zenel ha kerul valami bele).
2011. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!