Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha betölti lányom egy éves...

Ha betölti lányom egy éves kort milyen tejet ajánlatos venni? Annyi mindent hallani.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sima, rendes bolti tejet vettem, pirosat. Azt issza a mai napig, szereti. Két és fél éves. De szoktam sokszor venni házi tejet is, azt forralni kell, viszont az biztos, hogy jóval táplálóbb, mint a bolti.
2010. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
házi tejen gondolkozok.
2010. febr. 25. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
A házi tej egészségesebb, viszont erősebb, én 1 éves gyereknek semmiképp nem adnék még, hova sietni. Ha pedig annyira házi, hogy pasztörizálatlan, akkor azt nem adnék neki egyáltalán. Soha.
2010. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A "soha" az mit jelent? Én vettem a piacon sokszor nyers tejet, akkoriban másfél éves volt a fiam, felforraltam a tejet, aztán ha kihült, már itta is. Semmi baja nem lett tőle. Csak arra kell figyelni, hogy nem áll el olyan sokáig az ilyen tej.
2010. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 13 hónapos kora óta Mizo 1,5%-os dobozost adok neki, és nem forralom fel. Most 16 hónapos, semmi baja, szereti.
2010. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg semmi baja nem lesz a ház tejtől.úgyis is fel forralom. sokkal egészségesebb mint a bolti.ebbe biztos nincs tartósító szer.
2010. febr. 25. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
A házitejjel azért is nem árt vigyázni, mert jó zsíros. Megterheli a gyomrot szerintem. Óvatosan kell adni a babáknak, és eleinte szerintem felesben (azaz fele forralt víz, fele forralt házi tej). Én nem adnék neki házi tejet, de mindenki maga döntse el, mit ad a gyerekének.
2010. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi baja nem lesz mivel felvizezem és úgy adom picimnek.tisztába vagyok,hogy erősebb.annak idején párom kecske tejet kapott pedig hát az erősebb.igaz nagy odafigyelés kell a házi tejhez de több ismerősöm csak ezt látja előnyösnek.amúgy köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 26. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!