Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben kiviszitek a...

Ilyen időben kiviszitek a babátokat levegőzni? (Budapestiek vagyunk) )

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 11:19
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Én mindig ki viszem kivétel ha esik vagy ha nagyon hideg van.Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor fordult elő velem.De sok anya lustaságból nem viszi ki inkább valamire ráfogja, hogy mért nem viszi ki. Ezeket az anyukákat nem becsülöm semmibe. Minek az ilyennek gyerek? Mi lesz vele később? Remélem te nem ezt a tábort erősíted? De nem hiszem mert az olyan anyukákat nem foglalkoztatja a kérdés. Szerintem vidd ki csak egy kicsit rövidebb időre.
2009. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan anyuka. Sőt ha valami oknál fogva nem tudunk kimenni (szmogriadó stb...) akkor nagy a nyűgösség. Megszokta már a pici a levegőt.

Köszönöm a válaszodat

2009. jan. 27. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd ki!!!Nincs hideg.Mi most jöttünk meg egy 1órás sétából.5hetes baba és anyukája
2009. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem 10 hetes a fiam, hetekig voltam vele kórházba, műtötték is, tüdőgyulladása volt, hörghurutja, tegnapelőtt jöttünk haza...én ma nem vittem ki, mert ugyan már nem beteg, de baromi gyenge,,,ezer oka lehet h valaki mért ne mviszi ki a babáját. az ilyen anyákat is semmibe veszed????
2009. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenképp napi minimum 30perc levegőzés egészségügyi szempontból javasolt
2009. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az más ha a gyerek beteg. Én nem erre gondoltam ezt te is tudod.Nagyon sok anyuka van aki nem hordja le a gyereket csak levegőzteti a folyosón vagy az ablakba kiteszi.
2009. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, nem piszkálódásból kérdezem, de mit értesz azon, hogy "ilyen időben"? Nem esik az eső, és még mínusz sincs. Én minden nap kiviszem, minimum egy órára, de inkább kettőre. meg is bolondulnék, ha nem mehetnék a levegőre. A babám nem bolondulna meg, de azért nehezményezné. Ruhánk van, takaró van, esővédő, esőkabát van. Mellesleg a pékség nem vállal házhoz szállítást, a kisközért sem... :)Menjetek nyugodtan!
2009. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyett értek az előttem szólóval. Nem értem mért kell lepontozni az ilyen válaszokat? Talán itt sok anyuka nem hordja le a gyereket mert akkor nem tudna a gép előtt ülni. Akinek nem inge ne vegye magára.
2009. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem egyenlőremaradt a szellőztetés. mivel sokat voltunk kórházban plusz 5 felett vihetem csak ki...azt nem tudom hogy akinek lehetősége ideje (miért ne lenne?) van miért nem teszi meg, az én fiam abetegsége előtt is imádott sétálni, most orvoshoz járunk de imád nézelődni, és el is nyomja a friss levegő...nagyon várom h mehessünk...aki meg nem viszi ki télleg lustaságból az önző.
2009. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!