Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán buta kérdés, de ha...

Talán buta kérdés, de ha esőre áll, kiviszitek sétálni a kisbabát? Végülis van esővédő, nemde?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:

:-)

Van esővédőnk, de mi olyankor csak a kertbe szoktunk kimenni :-)

én utálok elázni...

2011. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiviheted, csak ne menjetek nagyon messze. Amilyen hirtelen jönnek most a hatalmas viharok... jobb félni! :S De elrakod az esővédőt, és ha úgy látod, kezd cseperegni, akkor irány haza! De én vittem a babám, ilyenkor legalább jó friss a levegő és tisztább is. :) Jó sétálgatást!
2011. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha menni kell akkor kiviszem de ha nem muszáj akkor megvárom míg eláll.

Neki van esővédő de ha én megázok és beteg leszek az se jó.

babakocsi tolás meg esernyő tartás + még ha a nagy tesót is fogom az nem megy együtt.

ált nekem nem jut esernyő ...

2011. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukára esőkabát, sildes sapka, gyerekre esővédő, és lehet menni. Nagy esőben persze senki nem megy ki, de azért mert szemerkél egy kicsit, még senki nem kap tüdőgyulladást.
2011. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én rossz időben kiteszem az erkélyre a járókát, abban lehet levegőzni.

Amúgy az eső helyett inkább az erős szél a veszélyes. Ha gyakran nyitogatja a szájacskáját, a cumi otthon ne maradjon! :)

2011. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk se eső, se kert, mi megyünk akkor is, ha esőre áll, főleg mert jön az ősz, és ez jellemzően esős időszak, szóval sokszor fog még esőre állni. Nagyon keveset lennénk kint, ha nem mennénk, ha borús. :) Tegnap is lementünk a boltba, mei taiban vitte a leányzót az apja, vittünk esernyőt. Csepergett az eső, de annyira minimálisan, hogy egy órát voltunk el és végül nem lett eső, csak késő estére, szóval simán megúsztuk. :)
2011. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ok.

Én csak az erkélyre tettem ki most, de ordít, ha nem megy alatta a kocsi. Úgyhogy inkább bejöttünk és bukón az ablak...az is valami....

2011. szept. 6. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Esővédős séta :)
2011. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk esőben-hóban-fagyban. Egyedül nagy ködben nem télen, mert akkor szmogosabb a levegő, illetve az kedvez a légúti megbetegedést okozó baciknak.
2011. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!