Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan tejpép amit anyatejj...

Van olyan tejpép amit anyatejjel lehet kikeverni, vagy mindet csak vízzel lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszinten, én még egyszer sem kevertem vízzel a tejpépet: általában gyümölcshöz adtam sűrítésként. Szerintem nyugodtan keverheted anyatejjel.
2011. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még csak 3 hós a babám, de kíváncsiságból már nézegettem azokat a tejpépeket és mindegyiknek az volt a dobozára írva, hogy mennyi vízhez mennyit pépet kell adni, de én jobban szeretném azt is majd anyatejjel csinálni.

Esetleg lehet hígabb anyatejjel, mert fagyasztottam és van mág újszülött korából is egy csomó.

2011. jan. 1. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen tejpéppel szeretnéd keverni. Én HA-s tejpépet adok a babáimnak, de ez a tápszert vagy az anyatejet helyettesíti.
2011. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kipróbálhatod, mennyire ízlik a babádnak az anyatejjel. A natur lehet, hogy jó lesz, de ami már magában is valamilyen ízű (pl. erdei gyümölcsös stb.), az nem bizti, hogy az anyatejhez is passzol.
2011. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!A humana 7 gabonás gabonapépet (majd 6 hónapos kortól)anyatejjel,vagy tápszerrel kell készíten
2011. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Olyanról tudtok ami esetleg 4 hós kortól adható?

2011. jan. 3. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!