Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer vagy tej? Másfél éves...

Tápszer vagy tej? Másfél éves a babám és még tápszert kap reggel és este.

Figyelt kérdés
Szereti, szívesen issza viszont mostanában egyre több helyről (orvos, védőnő) hallom, hogy miért nem kap már rendes tejet, de a saját védőnőm tápszer párti.
2011. jan. 1. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Az az igazság,hogy mindenki mást fog mondani,de én már 11 hónaposomnak is tejet adok nincs tőlle semmi baja.

Nem kérek kommenteket. Köszönöm.

2011. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek szerintem is felesleges a táp.
2011. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én tápszer párti vagyok, igy 21 hónapos kisfiam is csak a Milupa Junior gyerekitalt kapja. A bolti tejnek a szagától is elfordul egyébként, azaz ha én akarnám, sem inná meg. Tejes ételeket kap viszont, akár pudingot és tejbegrizt is... Hacsak nem "rendes" tejet tudsz neki adni, szerintem a mai bolti tejekben semmi olyan nincs, ami kell egy gyereknek. Kalciumot és vitamint pedig a kimondottan gyerekeknek tervezett tápszerből is ki tud venni, illetve abban vannak probiotikumok, amik segitik az immunrendszerét.
2011. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Élelmiszer iparban dolgozom. Ezek a tejek tehéntejek csak fölözve és pasztörizálva. Aki ezzel ijesztget az tudatlan.
2011. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem azt add, amit szeret. Mehet neki a tej, de ha nem eszi, miért erőltetnéd. Baja tuti nem lesz tőle. A fiam 16 hós, nem szereti a tejet, Beba Juniort iszik. Tejet sem cukorral, sem kakaóval, sem natúran nem issza meg. Főzök vele, minden tejterméket eszik, de a tejet nem issza. Pedig szívesen adnék neki régóta.
2011. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves kisfiam is Milupa Junior 2+-t iszik!
2011. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Köszönöm szépen a lepontozást,mást nem is vártam ettől az oldaltol.

Tisztelet a kivételnek.

2011. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!