Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Influenzás a férjem, hogy...

Influenzás a férjem, hogy tudom megvédeni a babámat és magamat, hogy ne kapjuk el tőle?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám és már nem szoptatom. Köszönöm a válaszokat előre is
2009. jan. 27. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet adni neki cebion cseppet.
2009. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz meg oldani ,de ne legyen a közeketekbe,nagyon.Ha lehet míg a férjed beteg aludjatok külön szobába.
2009. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kulfoldon elek,itt arc maszkot arulnak a patikaban.magyarorszagon is van biztos.a ferjem is amikor beteg volt az volt rajta a lakasban.betegsegkor hasznaljak.szjara kell huzni.
2009. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 napja uez a helyzet,igaz az én babám 8 hós.Most csak én vagyok a babával-én fürdetem és adom a vacsi(különben apa)a férjem másik szobában alszik,és a gyógyszertárban vett maszkot(zöld,orvosi,pár száz ft,azt hiszem 10 db van egy csomagban)és egész nap rajta van.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sokat gondoltam már erre, mert a férjem eladó, nagyon sok emberrel találkozik, ezért benne van a pakliban, hogy influenzás lesz. Én úgy oldanám majd meg, ahogy előttem is írták, külön szobában (azaz a nappaliban)aludna. Kegyetlenség ilyet kérni, de mégis megkérném, hogy kerülje el a picit, ne puszilgassa, ne hajoljon felé. A patikában vettem szájmaszkot, és ha beteg lesz, akkor megkérem, hogy itthon vegye fel. Valószínűleg túl aggódós vagyok, de nekem az influenza járvány egy nagy mumus, amitől eléggé rettegek. Jobbulást a férjednek.
2009. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Maszk. Patikában lehet kapni. Szerintem alapvető, hogy aki beteg a baba mellett, az viselje. Én az anyukája vagyok, én is felvettem amikor beteg voltam, papa is hordja, sőt a látogatók is. Nagyon fontos a gyakori szellőztetés. Ha lehet tényleg aludjatok külön szobában.
2009. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2009. jan. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!