Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti, hogyan próbáljátok megvéde...

Ti, hogyan próbáljátok megvédeni a babátokat az influenza ellen?

Figyelt kérdés
Én személy szerint rettegek ettől!
2011. febr. 11. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell rettegni?! Ha nem kapták volna ennyire fel a témát a médiában, akkor lehet, hogy nem is tudnál róla .

Egyébként sűrű szellőztetéssel, párásítással és vitaminokkal óvom a kicsim immunrendszerét.

2011. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Kezmosas, szelloztetes, megfelelo taplalkozas. Mast nem tudok tenni. Itthonrol muszaj kimozdulni, mert a nagy ovis, minden nap mennunk kell erte. Nagycsoportos, igy nem is tarthatom csak ugy itthon.
2011. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha még szoptatod, akkor intenziven védve van. (szoptatás alatt én terhes vitamint is szedek az orvos ajánlására - mégvédettebb)

Nem járunk olyan helyre, ami zárt és sok ember van ott, ha muszáj, akkor egy vékony sálat vagy textil pelenkát rakok a szája elé.

Ne félj, egyet értek az előző hozzászólóhoz, ezt csak a média fújja fel. (egy konkrét eset: tavaly, mikor még várandós voltam, dolgoztam. A munkahelyemen rengeteg ember fordul meg. Akkor is influenza járvány volt. Szedtem a vitaminokat, az irodámban szellőztettem sokat és semmi bajom nem lett)

2011. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
oltás, c vitamin, vitamindús táplálkozás
2011. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

semmi extra, nem rettegek

vitamin,sok gyümölcs, séta..


a nagy iskolás, úgyhogy felesleges paráznom a dolgokon, ha hazahozza, akkor hazahozza

2011. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 11. 15:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenki kap egy zöld kezet!
2011. febr. 11. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Hát én majd most kapok egy piros kezet:( Mi az, hogy ne félj, nem lesz semmi baj? Hogy meri ezt bárki kijelenteni? Vagy ha elég sokan és elég sokszor mondjuk, a gyerekeink védettek lesznek az influenzával szemben? A két éves ikerkislány anyukája biztosan nem mondta elégszer, azért halt meg a gyereke?

Nem tudom mennyi idős a babád. A szoptatás tényleg sokat véd. De én személy szerint beoltattam a sajátomat, még 1,5 éves kora előtt.

2011. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Mindent megtettem (oltást nem kapott mert nem volt) mégis megbetegedett.


ZÁRJÁTOK KI AZ ANYÓST


Hozzánk jött látogatóba, de sajnos már 10 perce nálunk volt, mire kiderült, hogy beteg köhög tüsszög és szépen beköpte a babát és engem is. :( Ma délután viszem a kicsim orvoshoz...


De anyóspajtással azért még lesz beszédem, hogy ennyi nagy esze van! Betegen jönni babához! Önző vén pics@.

2011. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Én is rettegek:( Beoltattam magam, a kicsit nem, de nem megyünk zárt helyekre, bevásárlóközpontokba. Szóval ahogy csak tudunk vigyázunk.
2011. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!