Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelkiismeret furdallásom van...

Lelkiismeret furdallásom van és egyfolytában azon kattogok, hogy megsérülhetett-e a mi kis drágánk kis lelke vagy személyisége, mert azt sosem bocsájtanám meg magunknak! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 hónapos múlt, nagyon szeretjük, nagyon régóta vártuk már! Hasfájós, sokat sír. A férjemmel ezalatt az idő alatt 3x is összevesztünk, utoljára ma, ami sajnos hangos szóváltással ért véget. És sajnos bébi is hallotta a kiabálást.
2011. jan. 2. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A szülők közti feszültséget megérzik a babák, és sírhatnak is miatta, de gondolom nem ez az általános nálatok. A tőletek kapott sok szeretet feledteti hamar vele ezt, azért legközeleb próbáljatok ne ő előtte veszekedni.
2011. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte nincs olyan család,ahol a gyerek ne hallott volna hangoskodást! Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod!

Nálunk is előfordult,többször is,nagyobb korában is,sirt is szegény... De hamar elfelejtik,nem marad meg bennük,mert még kicsik. Pl egy ovodás már tovább visszaemlékszik a veszekedésre.

2011. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom, mit érzel. szintén két hónapos, szintén hasfájós és szintén sok a feszültség, összezörrenés. én is csak remélni tudom, h nem hagy benne mély nyomot
2011. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megérzi.

de azért 3 szóváltás nem a világ vége. :)

2011. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!