Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 2 hónapos...

Mit csináljak a 2 hónapos babámmal ha fáj a hasa? Eddig semmi baja nem volt most vagy négy napja fáj a hasa. Anyatejes én nem eszek olyat ami szeles és még is.

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyógyszertárban lehet kapni tök jó kis készítményeket, espumisan, infacol, gripe water, édeskömény tea. Ha esetleg most nagyon nyűglődne csinálj neki egy halvány kamilla teát. A kamilla is görcsoldó hatású.

2009. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ESPUMISAN nagyon jó. Szopi után mindíg meg kell várni a böfit. Hasfájósoknál nem elég csak szimplán büfiztetni és irány a kiságy. Jó negyedóra esetleg több függőlegesben tartás szükséges. Fárasztó, de megéri.

Hason fekvés nagyon bejön. Tudom most tiltják, bár nekem mindkét gyermekem, sőt a háton fekvést szorgalmazó doktornő és a védődő babája is hason volt altatva, - szóval hason a hasfájós baba alszik, mint a bunda.

2009. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hason alszik az én babám is felébred de nem sír csak nyöszörög és összehúzza magát. Az infakolt használjuk de neki semmit nem használ a teát meg nem issza,cumisüvegböl.
2009. jan. 27. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
nem iszol esetleg szénsavasat? Ismerősőm is járt igy, aztán rájöttek, hogy ásványviz meg a rostos gyümilé miatt van.
2009. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha szoktam inni kolát de csak egy két kortyot.
2009. jan. 27. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos az én manóm is hasfájós,eddig az infacol,gyógyszertári készítmény nem vált be.Édeskömény és ánizs teát adok neki,meg masírozom a kis hasát,az megnyugtatja.

6 hetes baba anyukája

2009. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én írtam az ESPUMISAN-t. Az infacol nekünk sem jött be.

Van még egy tuti tippem, a babám későbbi haspanaszainál is visszatértünk hozzá és azonnal bejött: ALOE ACTIVATOR. A védőnők általában ismerik, mert úgy kell forgalmazótól rendelni, de a NET-en is megtalálsz róla minden infot. Tényleg szuper. Nem olcsó viszont:3.800.-ft.

2009. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám is hasfájós volt,mi is végig próbáltunk minden létező dolgot,de csak az espumisan csepp vált be.Persze ezt hagytuk a legvégére,mert már én sem hittem,hogy pont ez fog használni.És tényleg jó.Kísérletezz!!Most,hogy elkezdtük a hozzátáplálást,megint elkezdett fájni a pocija mindentől,még aludni sem tudott.Éjszakánként 10-szer is keltem hozzá.Most Normafloret kapott,azóta reggel 8-ig alszik nyoma sincs a hasfájásnak.Kérdezd meg a dokit neki lehet-e már adni?Bár én már hallottam,hogy ilyen piciknek is adják hasfájásra,de a doki jobban tudja!
2009. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!