Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszert miért nem lehet...

A tápszert miért nem lehet 2óra elteltével megitatni a picivel?

Figyelt kérdés

este miután eszik még 3x4x felkel enni a babám de csak 20ml-ket kér, ha eltelik a 2óra mindig kevergetem neki a 30miliket ami megmarad burogatom ki...=(

mi baja lehet tőle ha 2óra lejárta után issza meg?


2011. jan. 2. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megromlik
2011. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 óra után megromlik :(


de csinálhatod azt, hogy a fél adag tápit kiöntöd egy aventes pohárba és berakod a hűtőbe (így 24 óráig tárolhatod :))

aztán ha már csak pici van az üvegben, csak ki kell szaladnod a konyhába kicserélni :)

2011. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én simán odaadtam neki 2 óra múlva mindig. Egyedül nyáron nem, a kánikulában. Akkor inkább beraktam a hűtőbe (és úgy még másnap reggel is megitta). 2 éves most, egy éves korig volt tápszeres, soha nem volt semmi baja tőle.
2011. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elszaporodnak benne a baktériumok (állítólag). Én a maradékot mindig hűtőbe tettem, és a következő alkalommal újra felmelegítettem. De csak 1x melegítettem újra. Ha abból is maradt, azt már kiöntöttem. 15 hónapos a kisfiam, tejitalt iszik, azzal is így teszek. Este bekeverek neki 240ml víz + 5 kanál tejital port, amit meghagy, azt elteszem hűtőbe, és reggel csak hozzáöntök egy kevés vizet, teszek még bele port, amennyi kell, és megissza. Ha reggel is hagy, azt már kiöntöm, mindig frisset készítek esténként. Hűtőben tárolva semmi baja nem lesz.
2011. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! csak tegnap éjjel nem én keltem fel hozzá hanem a párom és a megmaradtból adott neki, aggódtam h hátha lesz vmi baja de nem vettem észre semmit=)
2011. jan. 2. 23:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő (aki állandóan túlaggódja a dolgokat) ő mondta hogy 2x utána lehet melegiteni és a következő etetésig (nálunk ez 3 4 óra) lehet neki addig adni belőle. De szó mi szó, elég fura szaga van neki 3 4 óra után...!
2011. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kórházban a gyermekosztályon a beteg gyerekeknek is csak egyszer kevernek tápszert naponta... ott aztán senki nem kérdezi meg, hogy két óra múlva jó-e még, a beteg gyerekeknek is oda merik adni. Ebből gondolom, hogy nem lehet nagy baj belőle.
2011. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megromlik. A gyermeked megérdemel annyit, hogy mindíg frissen készíted neki.
2011. jan. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tőle,ha hütőbe beteszed,reggelig sem.

Én is volt hogy odaadtam neki,nem is egyszer,mégsem okozott sosem gondot,pedig akkor még egész kicsi volt.

2011. jan. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is odaadom neki 2 óra elteltével. Semmi baja tőle.

Bekutyulok 150-et, megiszik belőle 60-at. A többit öntsem ki? Na neeem! (Annyira azért nem olcsó a tápszer)

2011. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!