Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetne okosan csinálni?...

Hogy lehetne okosan csinálni? Nagyon hisztis lett 6hós babám. Ha már elmozdulok mellőle sír, és üvőlt.

Figyelt kérdés

nem tudom hallgatni, meg hát vörös már a feje úgy belehergeli magát.3-5perc alatt úgy felhergeli magát.ha ülök mellette elvan, játszik.de nem ülhetek egésznap mellette.azon kívül hogy hordozzam magammal a lakásban más tipp?vajon mennyi ideig sírna ha hagynám?ez a nap is katasztrófa volt.

kikészülök.


2009. jan. 27. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ne hagyd sírni. én is viszem magammal a fiamat, ha vmit csinálok, és ott van mellettem. mert máshogy nem lehet:))) legalábbis szerintem nem.
2009. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de sajnos akkor is sír, ha mondjuk a hordozóban van és én mosogatok.konkrétan akkor jó neki, ha mellete ülök,a legjobb lenne ha fognánk egymás kezét :)
2009. jan. 27. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
és ha közben énekelsz v mesét mondasz, v adsz neki vmi konyhai kütyüt??? nincs el velük? mert nekünk az bevált. állandóan jár a szám, egész nap, de meg tudom csinálni amit nagyon muszáj:))
2009. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszti, hanem az anyás korszak, és nem tudsz vele-ellene mit tenni. Minden szakirodalom azt írja, hogy nem szabad sírni hagyni-mellesleg előbb lenne lázas, mint abbahagyná...

Meg kell találni a módját, hogy van el. Én ismindig beszélek hozzá, énekelek neki, rárá nézek, odamosolygok és mindig van valami a kezébe. Eddig ezek nekem is beváltak.

Nehéz, de túl kell esni rajta.

Illetve ami még fontos, hogy ha elmész, mindig mondd meg neki, hogy hova mész, és mindjárt jössz vissza, és ha visszajöttél mondd meg neki, hogy látod, itt vagyok, csak itt voltam, nem hagylak magadra...

2009. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jajajajjajajajajaja.... mindig mondom, ha pl. teregetek, hogy most a szobába megyek, most a mosógéphez... és mikor végzek, akkor meg mondom neki, látod mondtam h kb 3 perc és itt is vagyok. pedig közben is lát, de akkor is tájékoztatni kell. 1. voltam. meg a 2.
2009. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem,ez nem hiszti,hanem szeparációs félelem.Egész egyszerűen rád van szüksége 0-24 óráig.Ne hagyd sírni,próbáld meg elvonni,lekötni a figyelmét.El fog múlni,türelem!!!2 gyerekes anyuka
2009. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek,persze nem hagyom sírni

:)

2009. jan. 28. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!