Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell egy 6 hós babát...

Hogyan kell egy 6 hós babát diétáztatni?

Figyelt kérdés
kIütéses lett a babám, a doki szerint diétáztatni kell,de hogy mit ért alatta érdemleges választ nem kaptam..a tápszerre,azt mondta h nem diéta..akkor mit adjak neki?
2009. jan. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem vidd el másik dokihoz is aki bőrgyógyász, ilyen kicsi babut nehogy már diétáztass....mindenképp lássa más is
2009. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez tipikusan olyan orvos,aki szorongást kelt az anyákban,a tudása meg valószínűleg nulla :( szerintem is vidd el egy másik orvoshoz,ha kiütéses bőrdokihoz,mert ő fogja tudni megállapítani azt,hogy mitől vannak a kiütések. Lehet,h a tápszerre lett allergiás.
2009. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy konkrétan megkérdezni, mi az ami tiltólistás. Ha hümmög,akkor ő sem tudja.
2009. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmire nem adott választ,kérdeztem mit ért diéta alatt, hát a táp nem az,kérdem akkor mi? majd a másik orvos megmondja.....ügyeleten voltunk,de gyermekorvosin...még arra se adott választ,h mit igyon a baba...
2009. jan. 27. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A diéta bizonyos ételek megvonását jelenti. De ha a tápot megvonod, mit is eszik a baba?

Tehát ez elvi hülyeség. Tipikus válasz arra, hgy mitől van a kiütés: magyarul fogalma sincs, de valamit mondani kell.

Vidd másik dokihoz, talán megmondják, de lehet te fogod csak kitapasztalni, mi nem jó neki... (táp, mosószer, öblítő, krém, levegő...)

2009. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak is kellett diétázni. A diéta abbol állt hogy ihatott babavizet és kamillateát, ehetett sárgarépát krumplit és tápszert - ezt a hármat bárhogy variálhattam.

Nekünk egy antibiotikumos kezelés után kellett diétázni mert hasmenése lett a kicsinek.


De szerintem is vidd el bőrgyógyászhoz a kiütések miatt, esetleg egy másik gyerekorvoshoz.

2009. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!