Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejtől túlsúlyos babát...

Anyatejtől túlsúlyos babát hogyan lehet diétáztatni? Az megoldás, ha én diétásabban eszem vagy babakorban még nem gond a duciság?

Figyelt kérdés
A védőnő mondta,hogy sokat hízik egy hónapban.És hát elég gömbölyű kis húsos.
2009. máj. 3. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem anyatejjel nem lehet túletetni a babát! az én fiam is husis volt kiskorában. aztán egyszercsak megtorpant a növése 7 hós korában. akkor meg az volt a baj, hogy a gyerek nem hízik. hozzáteszem, egy másodpercre nem áll meg, valamilye mindig mozog. hát ledolgozza. szóval nem értem én a védőnőket, semmi sem jó nekik! szerintem ne aggódj azon, hogy mennyi hízik, ha egészséges, jókedvű, akkor semmi gond! ha elkezdesz hozzátáplálni, úgyis lassulni fog a növése!
2009. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz másab a tejed ha diétázol ez nem attol függ ne is foglalkoz a védönövel nekem is modta hogy a két honapos fiam nnagyon sokat szedet fel és még volt tejem hizot is szépen és nöt is hozzá csak sajnos négy honapos koátol tápszert kap mert nem volt több tejcsi és a táopszertöl már nem hizot olyan gyorsan de szépen fejlödikés minél többet mozog majd annál kevésbé fog sokat felszedni majd meglátod jo abbázást:)
2009. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy 11 hónapos és nem nagyon akar mást elfogadni a szopin kívül(már mindent próbáltam) és majdnem 12 kg.Most legutóbbi hónapban is még 60 dkg-ot hízott.
2009. máj. 3. 11:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: én a kérdésedből azt gondoltam, hogy nagyon kicsi babáról van szó. Azért így más a helyzet, 11 hósan már tényleg meg kellene próbálnod valami más hamit adni neki! gyümiket, főzelékeket próbálgass napközben. elsőre nem biztos, hgoy elfogadja, de azért ne add fel! add a kezébe a kanalat, hadd játszon vele, hadd csináljon a konyhában csatateret, előbb -utóbb rákap a finom ízekre, és szép lassan egyre kevesebbet fog szopizni!
2009. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Szia! Az én fiam 10 hónapos és 11,20kg.Szerintem ők igy gyönyörüek!
2009. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én a második vagyok én is azt hittem hogy kicsi a babád de ha már ijen nagyocska probáld a gyümölcsöket adni legaláb tizoraira és ne tejcsit és mostmár fontos lenne ha fözit és husit is kapna
2009. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt azt "eszik",de mást nem akar(nem én nem próbálom).Tudom,hogy kellene,de egyszerűen ez van.
2009. máj. 3. 11:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nezd meg, hogy biztos kövér e

2009. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hát 11 hónaposan tényleg nagyon sok a 12 kg. ha a hivatalos táblázatot nézzük, ez egy 2 éves gyerek súlyának felel meg.

neki már napi max. 2-szer kellene tejet innia, 3-szor meg más kaját ennie.

2009. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen azt tudom.Én is néztem,hogy egy 2 éves gyerek súlyának felel meg.Csak azt nem tudom,hogy a tej ennyire tápláló lenne?És,hogy ilyen pici korban gond e a kövérség?
2009. máj. 3. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!