Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babámat, hogyan...

6 hetes babámat, hogyan tudnám rávenni, hogy aludja át az éjszakát? Ne cserélje fel a nappalt az éjjel?

Figyelt kérdés

Teljesen kimerültem és egyre nehezebben tudom ellátni a manót,mert alig alszik éjjel,nappal meg ritkán tudok pihenni,hisz a fáradtságtól már aludni sem tudok!

Kérlek segítsetek,mert nincs ki segítsen és a párommal távkapcsolatban élünk!

KÖszi a válaszokat!


2009. jan. 27. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ezt 5 hétig bírtam aztán hagytam sírni...első éjjel 20, másik éjjel 10 percig sírt s aluszik azóta..persze enni kelt az más...de éjjel nem játszunk...ő meg ezt akarta:)
2009. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
alszik bocsi:)
2009. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt nekem is a problemam,en is tavkapcsolatban elek parommal es tudom milyen kimerito. Az en babam 9 hetes,egy honapos koraig ejjel egy orankent kelt enni,nappal is igeny szerint etettem.Aztan elegem lett belole es 3 orankenti etetesre szoktattam, azota 3 orankent ebred es ahogy picit szopizik vagy cumit adok a szajaba visszaalszik.Ezt ugy megszokta,marmint hogy ejjel nem lakik jol hogy este utolso etetesnel belakmarozik es reggel kel fel.Ha nallatok nem a kaja a problema akkor nem tudom.Az en babam nappal nem alszik.
2009. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Babám tápszeres,kevés az anyatejem.Sötétben sír,nappal alszik éjjel meg fent van.Múlt éjjel is fél 12 és 5 között nem aludt semmi,reggel 6 után aludt el.
2009. jan. 27. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Talán ha határozott vagy, és nem rohansz oda hozzá az első nyikkanásra, és hagyod sírni egy picit. Belefárad egy idő után. szívtelenség ide, vagy oda, de én is így csináltam, mikor a kórházból hazajöttünk. Nálunk nincs ilyen probléma. Manóm este 21-kor elalszik, és másnap 10-ig egyhuzmban nyomja az alvást. Mi 6,5 hósak vagyunk
2009. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, hasa nem fáj?
2009. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor az a megoldas hogy amennyire tudod ne engedd aludni nappal,jatszodj vele..estere olyan faradt lessz hogy reggelig aludni fog!!Es igy majd megszokja.
2009. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Most is alszik:s.Tehát éjjel nem fog aludni!Sajna fáj a hasa,infacolt kap,de nem használ!
2009. jan. 27. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel a páromnak már van 5 gyermeke, kellő tapasztalattal bír e téren és Ő javasolta a következőket:


Nappal 2,5-3 óránál tovább NE hagyd aludni! Cirógatva igenis kelts fel, etesd meg!

Úgy időzítsd a fürdetést hogy éjfél és 3 között tudjatok aludni. Fürdesd 1/2 12 kor, etesd meg azátn szundi.

Először 12-3 ig majd 12-4ig aztán 11-4 ig és így tovább..egyre korábban fürdettem de csak akkor amikor mér 4 ig legalább aludt.

Ma már 7 hómapos 9-8-ig alszik.


3 hetesen már ataludta az éjszakát.

Sok sikert!

2009. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem hogy csak szívtelenség sírni hagyni de hülyeség is!Én is virrasztottam vele 8 hetes koráig és nem hagytam sírni!Nappal 3 óránként keltem enni és nem hagyom rögtön szopi után bealudni és van amikor a két szopi között nem is alszik!8kor fürcsi,szopi és alvás!Éjfél körül kel enni és reggel fél 7ig alszik!!!És nem sírattam soha éjszaka!!Ha nappal többet foglalkozunk velük kevesebbet alszik és éjszaka jól fog aludni!Én is egyedül vagyok a babámmal,de ha semmit nem tudok aludni az éjszaka megoldom nappal,meg amikor ő szusszan!!


10hetes kislány anyukája!


u.i.:lehet lepontozni mert nem értek egyet a siratással!!!!!!!!!!!!!!

2009. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!