Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a megoldas, ha a baba...

Mi a megoldas, ha a baba ejjelente sokszor felebred, mert kiesik a cumi a szajabol?

Figyelt kérdés
otletekre lenne szuksegem, mert a 9 honapos kisfiam sokszor ebred ejszaka, kiesik a cumi a szajabol, felall a kisagyban es nagyon sir. ha nem esik ki a szajabol, alszik.
2011. jan. 3. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Több cumi az ágyba? Valamelyiket csak megtalálja... vagy sötétben foszforeszkáló cumi lenne még a másik ötletem. Nálunk is 3 cumi volt az ágyban, de 8 hónapos korában leszokott róla kisfiam, onnantól az ujját használta elalváshoz.
2011. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

messze alszik tőletek?


nálunk az a tapasztalat, hogy mielött felállna és sírna még jó darabig nyögdécsel félálomban, fészkelődik, keresi a cumit, ez mi meghalljuk és megyünk. feléberedünk rá. van tartalék cumi a kiságy mellett, hogy ne kelljen keresni az elveszetett, úgyhogy jellemzően fel sem ébred igazán.


viszont mi légvonalban 3 méterre alszunk a gyerektől és ugyan másik szoba, de nincs ajtó, csak ajtónyílás szóval jól lehet hallani mindent.


lehet babörző lenne a magoldás, hogy halljátok rendesen.

2011. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A másfél éves lányommal már 1 éve ezzel küszködünk, de szerintem egy megoldás sem tökéletes. Nálunk rengeteg cumi van az ágyába (foszforeszkáló is), van hogy megtalálja éjjel, van hogy nem. Attól függ mennyire álmos, vagy nem tudom. Általában ha a foga miatt ébred, akkor nagyon nyugtalanul ébred, ilyenkor nekem kell a cumit visszaadnom.

Én a hosszú idő alatt kitapasztaltam, ha semmi baja nincs éjszaka, vagyis ha nem fáj a foga, nem szomjas, fázik stb., akkor elvan egész éjjel a cumi nélkül, de ha valami baja van akkor felébred és kell a cumi. Vagyis önmagában a cumi hiánya miatt nem ébredne fel. A te babádat is zavarhatja valami éjjel, azért kell neki a cumi, szerintem inkább az okot kellene megkeresni hogy miért ébred.

2011. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
en is szeretnem megtudni az okot, de nem tudok rajonni, mert egy ideje szemmel lathatolag nem jon foga es ebred, nem fazik, nincs melege, nem ehes...
2011. jan. 3. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megoldódott-e a cumis gond, és ha igen, hogyan? Azóta már nagy a gyerkőcöd, hátha tudnál segíteni, mert nekem most épp ugyanez a gondom, 8 hónapos fiúval.

2013. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!