Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák, a ti babátok is...

Fiús anyukák, a ti babátok is csinált ilyet?

Figyelt kérdés
Most kilenc és fél hónapos és pár napja van egy új szokása.Hát,nem is tudom, hogy írjam le...szóval fel-le mozdulatokat csinál a kis popójával.Volt, hogy a takaróját, kispárnát "kapta el"így. A múltkor meg amikor fogtam a kezemben akkor nekiállt és ott a kezemben kezdte el a mutatványt.Mondanom sem kell jót nevettek akik ott álltak körülöttünk(épp a kasszánál álltunk sorban) de én majd elsüllyedtem zavaromban. Ha lekerül róla a pelus akkor is rögtön a fütyijével játszadozik, de ez most új.Ti tapasztaltatok valami hasonlót?
2011. jan. 3. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen:))Épp a napokban kezdte el csinálni, nagyon édes közben:)Ja, 9 hónapos ő is.

Nem tudom miért csinálja, arra gondoltam, hogy a járás elkezdésével van kapcsolatban...nem tudom

2011. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg hintáztatja magát?
2011. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a járásra nem gondoltam, de pont két napja kezdett el egyedül felállni.Persze még inog, meg dől össze-vissza de próbálkozik.

Azért jó volt olvasni, hogy más babája is csinálja ezt a mozgást :)Tényleg vicces, ha látom nem bírom ki nevetés nélkül.

2011. jan. 3. 15:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem hintázik, konkrétan úgy csinál mintha "azt"csinálná.Szóval ha hason fekszik akkor úgy "kapja el" a párnát, vagy a takarót.Ezt adta le a Tesco kasszájánál is, csak akkor a kezemben volt. Most is nevetek ha eszembe jut, a párom meg azon, hogy milyen piros lett az arcom :)
2011. jan. 3. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kisfiam fekve nem csinálja csak állva, olyan mintha ugrani akarna:)Azért gondoltam az elindulásra, mert már egy ideje szépen megy bútorok mellett,elég magabiztosan, ezért gondoltam, lehet, hogy ez az előzménye.

Na, majd kiderül:)))

2011. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18hónapos a fiam, és Ő is csinálja.

Valahogy nem tudom összekapcsolni a járással-állással, mert ő már önállóan ment(11,5hónaposan), amikor ezt "kitalálta", szerintem csak próbálnak új mozgásokat, és ez tetszik nekik, meg ösztön lények, és a szex(nyugodtan mond ki) ösztönből jön, Még köze sincs ahhoz amit mi művelünk apával zárt ajtók mögött, de jön nekik is. Új mozgásforma, egyenlőre, ami vicces, kifejezi hogy valaminek örül, jó a kedve, figyelemfelkeltés jó értelemben, bohóckodás. Lesznek meglepőbb dolgok is:)

Fütyi, megtalálta, és ismerkedik majdani nagyon jó haverjával. Elmúlik pár év erejéig:)

Vedd lazán, és derülj a törpével jókat.

2011. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, tényleg vicces,amikor előadja a mutatványt:D Csak hát nagyon meglepődtem ezeken a szex imitáló mozdulatokon.A fütyijét már rendesen felfedezte, cibálja rendületlenül, fürdés és pelusozás közben.Van egy ma már felnőttférfi öcsém, és hát annak idején nála ez nem fordult elő.

De nem fogok emiatt rászólni,hadd játsszon, ismerkedjen a testével.

2011. jan. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!