Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy szules eleitol...

Normalis, hogy szules eleitol vegeig 2percenkent jottek a legnagyobb fajasok?

Figyelt kérdés
ugy tudtam,hogy eloszor a fajasok 20,aztan 10,5,2percenkent jonnek.de nalam az eleitol kezdve 2percenkent az utolso fajasok.persze mar korhazban voltam. vegig hanytam az egeszet.anyum nem ertette miert hagytak vajlodni,miert nem kaptam valami oxytocint vagy valami ilyesmit.volt mas is igy,hogy eleitol kezdve 2percenkent jottek az utolso fajasok?
2009. jan. 28. 04:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem ugyanigy volt.

8 órán át vajúdtam és az elejétől a végéig 2-3 perces fájásaim voltak.

2009. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor mas is van igy.hogy birtad?
2009. jan. 28. 08:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónappal a szülés előtt minden este 2 perces fájásaim voltak kb 1 órán keresztül. Az orvos nem hitte el, aztán egy vizsgálaton kiderült, hogy nem kamuzom, szóval kórházba fektettek. Gondolom érthető, hogy szüléskor érzéstelenítést kértem:) - két óra alatt meg is volt a babám.
2009. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez komoly?a legnagyobb fajasok?szules elotti fajasaid voltak mar 1ho.elotte?te jo eg.de orulok,hogy tulelted;))
2009. jan. 28. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem először öt perces fájásaim voltak. Rá egy órára már három percesek utánna színte állandóak. 12 órát vajúdtam és nem kértem semmilyen fájdalom csillapítót. Úgyhogy én is eléggé megszenvedtem de megérte!!!!!
2009. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a végén már nem tűntek olyan durvának, mert fel tudtam készülni rájuk, meg ott volt velem a kedvesem is, illetve amikor az orvos végre elhitte:), kaptam mindenféle gyógyszereket. Sajnos így is három héttel előbb született meg babám, mint mondtam eléggé gyorsan, mert a méhszáj is jócskán nyitva volt addigra. Én inkább a 8-12 órás vajúdást tartom nagyon-nagyon keménynek. Ügyesek vagytok!
2009. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!