Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám szájából mindig kiesik...

Babám szájából mindig kiesik a cumi, és sírni kezd utána. Van olyan cumi, amelyikkel könnyebb a babának?

Figyelt kérdés
Állandóan cicizne és ezért fáj a pocija, azért adtam neki cumit. Kb fél perc után kicsúszik a szájából és sírni kezd érte. 1hós a baba. 1-es Nuk latex cumit használunk. Mi lehet a baj?
2009. jan. 28. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez normális.Esetleg megpróbálhatsz másik cumit adni neki(mi aventes cumit használunk), de egy darabig sajna ez lesz, kipotyog és neked vissza kell adni.Az is lehet hogy még nem érzett rá.

kitartás

2009. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg fogja hamar tanulni vissza szívni,de addig segíteni kell neki.
2009. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt.már azon voltam hogy rácelluxozom a szájára:(csak vicc volt).Éjjel minden 15 percben kiesett, és nyöszörgött érte, de hamar megtanulja majd szívni.
2009. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is ezt a cumit használjuk , eleinte nálunk is ez volt. Most már 4 hónapos és egész jól megtanulta szívni.

2009. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt állandóan kiesett a szájából én pedig fél álomban a kiságy felett álltam és raktam vissza a szájába. Most 11 hetes és már nem is kell neki a cumi csak ha nagyon nyűgös. Ja és mi is Nuk-os cumit használunk!
2009. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na én nem adtam neki vissza!Annyiszor kiköpte hogy arra gondoltam hogy nem vágom át!Szoptattam annyiszor csak akarta és ma i napig azt teszem ha nyűgi.Nem is cumizim az újját se szopja..ma 8 hónapos
2009. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!