Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » VAn értelme a rezgő pihenőszék...

VAn értelme a rezgő pihenőszéknek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A kisfiam nem alszik el nélkülem nappal ,azért gondoltam rá,mert a barátnőmnek bevált,de szeretném tudni más mit gondol.

[link]

ilyesmire gondoltam..


2009. jan. 28. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen van a kislányomnak. Az első pillanattól kezdve imádja, most 3 hós, jelenleg is abban pislog. Az elején pocakfájós volt, akkor is megnyugtatta a rezgés. Praktikus, mert tudod hintáztatni benne akár a lábaddal is amíg csinálsz valamit.Ha nyűgös is megnyugszik benne. Nekünk nagyon bevált, de pl a barátnőm kisfia már 4 hónapos volt amikor megkapta és nem szokott bele. A lányom órákig is elvan benne.
2009. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6hónaposak vagyunk:(
2009. jan. 28. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Esetleg valamelyik barátnődnél nem tudjátok kipróbálni? Amúgy 18 kilóig használható, etetni is lehet benne a babát, úgyhogy ki lehet használni. Ha van valakinek a környezetedből, kérd meg, hogy kipróbálhassa a kisfiad!
2009. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ugyan nem volt, de a barátnőmnek igen. Ők nagyon szerették, míg pici volt.

De én úgy gondolom, hogy egy hathónaposnak már felesleges. Lassan elindul kúszni, mászni, nem fog megülni egyhelyben.

Szerintem egy erősebb baba fel is borulhat vele, már ilyen idősen, ha nagyon ficánkol.

2009. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van és nagyon szeretjük. De már én nem ajánlanám, hogy ruházzatok be rá, mivel már én sem merem benne otthagyni a babámat, hiszen bármikor felborulhat vele. Mi 6 hónaposak vagyunk, és néha olyan hirtelen mozdulatokat tesz, ahogy nézelődik vagy szeretne valamit, hogy nem találom biztonságosnak hogy egyedül el legyen benne.
2009. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Valószínű akkor nem veszünk,ő már kúszik és feláll,csak gondoltam ha elaludna benne ,akkor nekem is könnyebb lenne.Nem hagytam volna benne.sajnos egy barátnőmnek van ő is az Usában él,úgyhogy nem tudjuk kipróbálni..
2009. jan. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!